Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przetestuj kosmetyki Athelios La Roche Posay

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Przetestuj kosmetyki Athelios La Roche Posay

    Dbając o zdrową skórę naszych dzieci powinniśmy używać najlepszych na rynku kosmetyków dlatego zachęcam do zgłoszenia się do darmowego przetestowania seri przeciwsłonecznej. Do czwartku czekam na zgłoszenia. Liczba produktów ograniczona.

    Oficjalna testerka La Roche Posay Anthelios
  •    
       

    #2
    Witam ja chętnie przetestowałabym te kosmetyki ponieważ córcia ma dość wrażliwą skórę .
    Pozdrawiam




    Skomentuj


      #3
      Ja również bardzo chętnie przetestuję kosmetyki tej firmy. Mój maluszek ma jasne włoski i jeszcze jaśniejszą skórę, która w dodat6ku jest bardzo wrażliwa na czynniki zewnętrzne w tym słońce. Opala się na piękny czerwony kolorek.
      Pozdrawiam i mam nadzieję na odpowiedź

      Skomentuj


        #4
        Witam, ja również chętnie przetestowałabym produkty tej firmy, gdyż ostatnio moja skóra, zawsze jasna stała się jeszcze bardziej skłonna do przebarwień, mimo że używałam wysokich faktorów. Poza tym mój starszy syn ma jasną karnację i co roku jest największe obstawienie by się nie spalił.
        Pozdrawiam i licze na odpowiedź.
        Agnieszka




        i Bartek :-)

        Skomentuj


          #5
          Znam kosmetyki La Roche Posay - stosowałam kiedyś emulsję nawilżającą podczas pielęgnacji bardzo wrażliwej skóry mojej córeczki. Niestety nie miałam okazji poznać kosmetyków chroniących przed słońcem, zatem bardzo chętnie je przetestujemy. Zgłaszam swój udział

          Skomentuj


            #6
            Witam serdecznie..

            Ja bardzo chciałabym przetestować te kosmetyki, gdyż ja, jak i zarówno moje dzieci mamy bardzo wrażliwą na słońce skóre...

            Skomentuj


              #7
              ja również chętnie przetestuję te kosmetyki /i ja i mój synek mamy b. jasną karnację/

              Skomentuj

                     
              Working...
              X