Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ząbkowanie i gorączka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ząbkowanie i gorączka

    Hej!

    NIe wiem czy nie dubluje, ale nie mogę znaleźć.

    Od jakiegos czasu mojemu synkowi wychodzą czworki. Towarzyszy mu przy tym gorączka (od jakiegos tygodnia) wahajaca sie od 36,5 do 37,7. Czy to faktycznie od ząbków, bo czy przy ząbkowaniu temp może się tak długo utrzymywać? Macie z tym jakieś doświadczenia? Dodam, żę dzisiaj rano zwymiotował I ja juz nie wiem czy te ząbki wszystkiemu winne, czy to czas najwyższy do lekarza? (byliśmy jakis tydzień temu i zwrócił uwagę, że mały ząbkuje)
    Antoś 24.01.2008r


    Julianka 06.01.2010r


    Moje dwa łobuzy
  •    
       

    #2
    Wiesz co w zasadzie taka temp może przy ząbkach występować.Ale wymioty i gorączka już są niepokojące!Mógł złapać przy zębach gardło!Moj syn przy czwórkach anginę mialTak wiec ja na twoim miejscu wybrałabym się do lekarza!Lepiej być raz za dużo niż za mało!
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj


      #3
      Pewnie wystarczyloby zapytat tutaj : http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=842

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ząbkowanie i gorączka

        gorączka jest normalna przy ząbkowaniu, ja robiłąm okłady ściereczką z wodą na czoło a w ostateczności na noc dawałam tez lek na gorączkę.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ząbkowanie i gorączka

          Dokładnie, u mojej córeczki też pojawiała się gorączka, podawałam jej czasem leki na gorączkę, to tego kiedy marudziła zakrapiałam na dziąsła preparat Camilię, po nim też sie uspokajała i lepiej znosiła ząbkowanie

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ząbkowanie i gorączka

            U Nas też często towarzyszy małej gorączka, synek nie miał takiego problemu ale mała tak, strasznie ją męczą te zabki i nie przespane płaczace noce koszmar dla dziecka i dla rodziców

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ząbkowanie i gorączka

              Biedne dziecko i biedni rodzice podczas ząbkowania malucha. Moje dziecko odbija sobie to gryząc wszystko- dziś ją przyłapałam jak gryzła uchwyt od szuflady

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ząbkowanie i gorączka

                Ale moja też gryzie wszytsko łaczie z szafkami, ławą i innymi twardymi przemiotami..,. Nawet mnie po cycach i po ramaieniach gryzie :/ Każdą zabwkę ma w buzi, każdą rzecz, ale i tak płacze jej to nie pomaga :/ A jak źle nagryzie to dpiero jest wrzask

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ząbkowanie i gorączka

                  u nas zabkowanie przechodzi odpukać lekko ale u mojej siostry jet koszmar płacz, wrażliwość, brak snu plus wysoka gorączka - więc dzieciaczki jedne przechodzą w miarę inne złe,u nas były kolki straszne a u siostry przeszły gładko

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Ząbkowanie i gorączka

                    No właśnie jak nie urok to sraczka :P Ja tam powiem tak młoda miała kolki, z kolek na zeby a z zębów mam nadzieje, ze zrobi się the best baba :P Młody miał kolki ale na szczęscie ząbki mu przeszły ekstra...

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Ząbkowanie i gorączka

                      to pewnie ząbkowanie. u nas na szczescie ten okres przeszedl bez wiekszych bólów, ale sporo nocy bylo nieprzespanych... dawalismy tylko wodny gryzak z akuku i dalismy rade

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Ząbkowanie i gorączka

                        U nas nie było tak kolorowo, najgorsze były trójki, nie przespane noce, marudzenie w dzień, żel nam nic nie pomagał, viburcol czasami, najlepiej było po przeciwbólowym milifenie, starałam się go nie nadużywać ale po nim dziecko było spokojniejsze a ja mogłam chwilę odetchnąć. Ogólnie czekam jak wszystkie zęby wyjdą chyba jak każda mama.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X