Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

szczepienia dzieci z problemami neurologicznymi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    szczepienia dzieci z problemami neurologicznymi

    witam,
    mam synka,który od początku ma nieco problemów neurologicznych i nie byl szczepiony.dopiero teraz mamy zgode od neurologa na szczepienia oczywiście skojarzone bo mniej inwazyjne.jakoś im bliżej to się tego bardzo boję.mały ma już pół roku i chcę go szczepić, ale tyle sie mówi o tym wszystkim....mam pytanie czy któras z was miała podobne sytuacje?
    i jeszcze jedno-słyszałam ,że dla dzieci ze wskazan medycznych szczepinki skojarzone sa dofinansowane po złożeniu odpowiedniego wniosku.jeśli ktoś wie cos w takiej sprawie to piszcie!
    pozdrawiam

    #2
    Moja córeczka miała wzmożone napięcie mięśniowe które wykryto dopiero w 8 m.Wszystkie szczepienia miała robione według kalendarza i nic się nie stało jest zdrowa ma 2,5 roku.Dlatego nierozumiem dlaczego lekarze przekładają szczepienia.


    Skomentuj


      #3
      u nas tak samo jak u anny - tyle że u Jonatana wykryto już w 1,5 miesiącu życia i absolutnie nie przekładał neurolog terminu szczepień a skojarzona to mój indywidualny wybór

      ale pytanie jest inne - o jakich schorzeniach neurologicznych mówi/pisze wusiaa może to coś poważniejszego...

      w sumie nie wyobrażam sobie nie szczepić dzieciaczka przez pół roku - kolejny powód do niepokoju czy czegoś nie złapie

      a o refundacje koniecznie zapytaj po prostu swojego lekarza

      Skomentuj

             
      Working...
      X