Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Odstające (odkształcone) jedno uszko:(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odstające (odkształcone) jedno uszko:(

    Mam problem z uszkiem Johnnego
    już kilka razy pisałam o tym że śpi on i odpoczywa tylko na jednej stronie, nie pomagaja wałki, przestawienie łóżeczka (jak sugerował lekarz), zabawki skierowane w stronę tą na której główki trzymać nie lubi...

    od tego trzymania tylko na prawej stronie zawinął mu sie płatek ucha do góry - lekarz wcześniej mówił że są one tak elastyczne że sie samo "naprawi" ale zauważyłam że jest jeszcze gorzej - uszko robi sie odstające i zniekształca się

    czy powienien nosić jakąś opaskę?
    nie mam juz pomysłów aby temu zapobiec...
    w dodatku Jonatan nie pozwala dotykać sie w ogóle w okolicach główki i uszu - ledwo daje rade z pielęgnacją
    a jest niezbedna bo ma skaze białkową i uczulenie wystepuje mu na uszkach właśnie...

    POMÓŻCIE
  •    
       

    #2
    Sikornik a czemu Jonatan nie daje sie dotykac w okolicach uszka?boli go tam?Najlepiej pójdż jeszcze raz do lekarza ale nie do tego co byłaś wcześniej,poradź sie jakiegoś innego.Myśle,że uszko sie samo nie naprawi.Chociaż jak Alanek był mały to od ciągłego leżenia na jednej stronie zniekształciła mu sie główka i była spłaszczona z jednej strony-było to bardzo widoczne.Podkładałam mu zawsze poduszke pod tą strone co nie mógł obracac główki i pomogło,główka sie wyrównała z drugiej strony ale nie wiem czy to też "naprawi sie samo"jeśli chodzi o uszko.



    Dawniej Marti

    Skomentuj


      #3
      A ja Cię pocieszę.Mój synek też przekręcał glowę w jedną stronę a nie miał napiecia mięśniowego, uszko prawe też miał odkształcone teściowa radzila żeby przyklejać plasterkiem oczywiście tak nierobilam, odkąd synek zaczął sam siedzieć uszy mu się "wyprostowaly, teraz ma normalne.Czasem przychodzi do niego kolega, ten dopiero ma "radary".
      A co do tego obracania to bylam nieugięta i podkładałam wałek z pieluchy az do skutku i udało się chociaż główka była dość płaska z tej strony, ale bardzo szybko się naprawiła i według koleżanek z klasy to Kamil jest przystojny
      Córeczka miała napięcie ale problemu z główką niemieliśmy.


      Skomentuj


        #4
        czyli jedno z drugim nie idzie w parze...

        ja mu podkładam ale młody jest skubany tak silny że szok
        i nie tyle obraca sie w ta "dobrą" strone co śpi tak na potylicy, jakby na wznak

        nie no laseczki ja jutro wale do lekarza, innego niz do tej pory bo sie przeprowadziliśmy przecież

        Johnny nie ma odstających uszków, to lepsze jest śliczne i kształtne, a to "gorsze" zwinięte w trabkę

        Skomentuj


          #5
          Odp: Odstające (odkształcone) jedno uszko

          wiesz, to się zdarza, może twój malec jak śpi to to uszko mu się dziwnie podgina, sprawdź go we snie i używaj zwykłej opaski

          Skomentuj


            #6
            Odp: Odstające (odkształcone) jedno uszko

            Ja polecam opaski dla dzieci BubuSklep

            Skomentuj

                   
            Working...
            X