Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

spanie na brzuszku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: spanie na brzuszku

    Hej jak chce niech śpi na brzuchu Warunki są dwa: twardy materac i żadnej poduszki!!!!

    Alicja śpi od urodzenia na brzuchu



    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: spanie na brzuszku

      moja Alicja spi na plecach i szczerze mówiac bałabym sie zostawiac ja na noc na brzuszku bo ogladalam gdzies program o smierci łozeczkowej i tam bylo ze lezenie na plecach zmniejsza ewentualne ryzyko takiej smierci.ale oczywiscie kazda mama sama wie najlepiej co jest dobre dla jej dziecka

      Skomentuj


        #18
        Odp: spanie na brzuszku

        Moja Weronika sama się przekręca w nocy i prawie pół nocy śpi na brzuszku czasem ma lekkie odgniotki na buźce ale skoro jej tak wygodnie to ja jej nie zabraniam
        Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







        Skomentuj


          #19
          Odp: spanie na brzuszku

          Moi synkowie śpią raz na brzuchu, raz na plecach. Na brzuszku zazwyczaj, jak mają katar- łatwiej im sie wtedy oddycha.

          Skomentuj


            #20
            Odp: spanie na brzuszku

            Ja cale zycie spalam na brzuchu (nawet jak bylam niemowlakiem) i nie widze w tym nic niebepiecznego - przynajmniej w moim przypadku
            Łagodna perswazja jest potężniejsza od brutalnej siły

            Skomentuj


              #21
              Odp: spanie na brzuszku

              Mój Łukasz przeważnie śpi na brzuchu odkąd opanował przekręcanie się. Wczesniej, we wczesnych miesiacach życia spał tak w dzień, kiedy miałam go na oku, a na noc kładłam go na plecki, zeby sie nie martwić.
              A bardzo płaską poduszkę dostał dopiero po pierwszych urodzinach.
              Łukasz 11.10.2007

              Skomentuj


                #22
                Odp: spanie na brzuszku

                ja układam malucha tylko na brzuszku, uważam, że to najbezpieczniejsze, że się nie zachłyśnie po karmieniu, poza tym ona uwielbia tą pozycjędo spania

                Skomentuj

                       
                Working...
                X