Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

spanie na brzuszku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    spanie na brzuszku

    witam! mam nadzieją, że nie powtarzam istniejącego wątku-szukałam ale nie znalazłam. mam 5-cio miesięczną córeczkę. ostatnio bardzo polubiła spanie na brzuszku a ja nie wiem czy to dla niej bezpieczne i czy mogę jej na to pozwalać. co inne mamusie o tym sądzą?
  •    
       

    #2
    Wiesz co moj syn spał na brzuchu od 3 miesiąca!Poprostu jak był położony innaczej to była awantura całą noc!Diabelnie się bałam ale pozwalałam mu na to!Dziś ma 2 latka i nadal uwielbia spać na brzuszku
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj


      #3
      ale Wam dziewczęta zazdroszczę - mój nie cierpi leżeć na brzuszku a to przecież taka zdrowa pozycja

      mi pediatra mówił że do 3 miesiąca dzidzia powinna na brzuszku tylko leżeć, nie spać, broń Boże
      potem już bez problemu może zapaść w drzemkę ale pod okiem rodzica - im starsze tym spanie no noc na brzuszku jest oki
      ale to model książkowy więc może być oczywiście różnie

      Skomentuj


        #4
        Moja Julka miała 6 miesięcy jak zaczeła spać na brzuszku i śpi tak do tej
        pory. Z tym, że teraz mając 1,5 roku tylko tak zasypia a potem przerzuca
        się na plecki bądź na bok.


        Skomentuj


          #5
          a moj od 2 tyg zycia spi na brzuszku, tylko ZERO poduszek!!! mial tylko klina pod materacem i pieluszke/poszewke pod buźką. tak tylko mu sie wygodnie spalo i nie ulewal(bo mialam z tym duzy problem)

          Skomentuj


            #6
            Witam. nasza Asia ma 6 miesięcy i od kilku dni śpi tylko na brzuszku. Jestem w lekkim szoku, bo wcześniej nie było mowy o leżeniu 5 minut chociaż na brzuchu. Dlatego trochę walczyliśmy zanim skumaliśmy o co jej chodzi. Darła sie wieczorami z dobre dwie trzy, godziny zanim zasnęła... A to maleństwu o zmianę pozycji chodziło. Fakt, ilez mozna lezec na tych pleckach

            Skomentuj


              #7
              Mój Jasiek do 6 miesiąca spał tylko na pleckach, a potem nagle mu się odmieniło i każdej nocy śpi inaczej, najczęściej właśnie na brzuszku lub na boczku.


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                z tym spaniem na brzuszku to tak dziwnie wyszło. Matlutka do końca 3go miesiąca nie znosiła tej pozycji-było okropne wycie i płacz.bardzo słabo unosiła główkę i lekarz kazał kłaść na brzuszku mimo jej protestów i płaczu-chodzi o rozwój mięśni w tej pozycji.miało być po 15 min. dziennie ale po 3 min płaczu serce matki nie wytrzymuje i podnosiłam ją. potem sama zaczęła się przewracać na brzuszek i się cieszyć z nowej umiejętności, główkę też trzyma prawidłowo i ogólnie rozwija się tak jak trzeba. tylko te spanie na brzuszku mnie zaniepokoiło ale już jestam spokojniejsza

                Skomentuj


                  #9
                  A moja córa jak była pyci pyci - zaraz po urodzeniu spała sobie bardzo często na brzuszku u mnie lub tatusia. Potem ok. 3 miesiąca - nie chciała i protestowała. A teraz jak ma 5 miesięcy sama się przewraca na brzuszek -lubi to i śpi u mnie na brzuszku. Czuję, ze robi to swiadomie jakby chciała się przytulić



                  Skomentuj


                    #10
                    Moj od 6m-ca spi na brzuszku,a ma juz 1,5 roku.Jak mial 2-3m-ce i budzil sie z placzem o 3czy 4 w nocy kladlam go sobie na brzuch i tak spalismy do rana niewygodne ale baaaaardzo przyjemne samego nie kladlam bo sie balam nie ulewal ale licho wie








                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Moje słoneczko miało naświetlanie po porodzie i kazali mi też na brzuzku kłaść. Tak mu się to spodobało że inaczej nie chciał. Dziś ma 5 miesięcy i od jakiegoś trzeciego dnia życi śpi na brzuszku, ale skoro tak lubi...

                      Skomentuj


                        #12
                        prosimy o głosiki

                        kochane mamusie bardzo prosimy o głosiki

                        http://www.enjoytheride.co.uk/2009/07/17/enjoying-a-fun-time-2/

                        Skomentuj


                          #13
                          Oliwka też od samego początku lubiła spać na brzuszku.I tak jej na razie zostało

                          Skomentuj


                            #14
                            Synek bardzo lubił leżenie i spanie na brzuszku,natomiast córeczka z powodu napięcia mięśniowego wręcz nienawidziła leżenia na brzuszku,wytrzymala góra minutę a potem był krzyk


                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: spanie na brzuszku

                              ja uważam, że jeśli lubi na brzuszku spać, to nic w tym złego mój nie lubi
                              robię fajną biżuterię za nieduże pieniądze zapraszam
                              http://beztroskiswiat.otwarte24.pl

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X