Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

uszy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    uszy

    mam problem z uszami moich dzieci
    obydwojgu nadrywają się uszki a miejsca za uszami są
    "pokryte" czymś lepiącym
    czy może wiecie jaką maścią moge w tych miejscach smarować aby
    szybciej uszki się zagoiły
    ŁUKASZ 08.09.2006

    NATALIA JULIA 30.11.2007



  •    
       

    #2
    akinomb podejrzewam, że nadrywanie małżowinki ma miejsce podczas
    snu. Mnie się też tak nadrywa. lepkie "cuś" może być osoczem wydostającym się tych ranek. Jaki to ma kolor ??
    Nie wiem czym to smarować, ja to zawsze zostawiam w spokoju. poradź się może pediatry
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj


      #3
      ło boszeee
      nie słyszałam o czymś takim, brzmi niepokojąco
      tree a dlaczego podczas snu

      Skomentuj


        #4
        sikronik ja mam popękaną skórę w miesjcu gdzie się łączy małżowina ze skórą (nie wiem czy zrozumiale piszę ) jak obracam głowę podczas snu, małżowinka "haczy" o poduszkę, się wygina i to powoduje u mnie takie popękania, czasami dość mocno.
        Teraz też mam na lewym uchu.
        Nie wiem tylko czy o to dokładnie chodzi akinomb
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          #5
          Mój synek miał takie nadrywające uszy i lekarz powiedział że jest to objaw alergii i rzeczywiście jak wyrósl to i uszy się zgoiły.


          Skomentuj


            #6
            anna nasz racje z tą alergią - obydwoje z dzieci są alergikami a wizyte u alergologa mam dopiero na koniec sierpnia.

            Famili dokładnie o to mi chodzi.

            na razie smaruje dzieciom ranki oxycortem i zobacze czy pomoże
            ŁUKASZ 08.09.2006

            NATALIA JULIA 30.11.2007



            Skomentuj


              #7
              według mnie to nie alergia... bo niby na co poza tym ja alergikiem nie
              jestem. Więc od czego bym to miała ??
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                a robiłaś sobie testy alergiczne?
                ŁUKASZ 08.09.2006

                NATALIA JULIA 30.11.2007



                Skomentuj


                  #9
                  Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                  według mnie to nie alergia... bo niby na co poza tym ja alergikiem nie
                  jestem. Więc od czego bym to miała ??
                  Tree, nadrywające się uszy mogą być objawem alergii ale nie muszą.Jezeli wykluczono alergię to moze być też wiele innych przyczyn.


                  Skomentuj


                    #10
                    Tree nie masz alergii dopuki sie o niej nie dowiesz
                    moze cos ci nie sprzyja ale jest to w bardzo malym stopniu

                    ale moze to tez jakas postac grzybicy? teraz cieplo , i tam sie od poduszki wilgoc tworzy?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Kurka dziewczyny nie robiłam żadnych testów, ale alergikiem nie jestem.
                      Ja czuję kiedy "zahaczam" uszami o poduchę. Potem jeszcze bardziej obrywam te uszy jak ściągam koszulkę/bluzkę przez głowę. Poza tym zawsze mam oberwane to ucho, na którym śpię i jak nie ruszam to 2-3 dni przechodzi. Gdyby to była alergia nie goiło by się tak łatwo.
                      Na prawdę najmniej bym oberwane uszy łączyła z alergią, lekarze powariowali z tymi alergiami. Zawsze jest tak, że jak o coś zapytasz a oni nie potrafią odpowiedzieć to jest to właśnie alergia.
                      Już teraz zrozumiałam dlaczego kiedyś bylo mniej przypadków alergii - po prostu lekarze każdej pierdułki nie łączyli z uczuleniem.

                      Nie wiem czy pamiętacie, ale jakiś czas temu skarżyłam się na to, że Julek ma wiecznie zapchany nos. Poprzednia pediatra ciągle tylko podtykała nam Zyrtec i jakiś psikadła, a to pomagało tylko na chwilę. I też wiecznie słyszałam alergia i alergia. A ja na 90% byłam pewna, że to nie alergia. Julek zachorował i poszłam do innego lekarza, ten
                      przepisał Bactrim i po katarze ani sladu do tej pory. Po prostu bakteria.

                      akinomb ale jak się niepokoisz to idź do lekarza z maluchami.
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj


                        #12
                        Jeny ale co ma do tego alergia ? I na co to alergia ?

                        Skomentuj


                          #13
                          Ja np jak tylko założe złote kolczyki to zaraz mam takie naderwane uchoA jak założe inne to nie!No i to jest alergia!Może nie każdy komu robi się coś takiego mają alergie ale to też się zdarza
                          Ewa
                          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                          3150g.55cm.
                          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                          Skomentuj


                            #14
                            Co oznacza ze naderwane ucho nie jest objawem alergii .To tylko zbiegi okolicznosci - w dzisiejszych czasach alergia to juz choroba choroba cywilizacyjna stad tak wiele przypadkow alergii+naderwan .

                            Skomentuj


                              #15
                              ejonczyk1801 jak założysz kolczyk to pod małżowiną masz naderwane ?
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X