Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Powiékszone piersi u dzieci...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Powiékszone piersi u dzieci...

    Hej moja 13 miesieczna coreczka ma powiekszona prawa piers od okolo 2 miesiecy, na stale mieszkamy w anglii i jezeli ktos byl tutaj z dzieckiem lub mieszka to wie jak jest ze slozba zdrowia, lekarz najpierw kazal obserwowac przez miesiac a teraz wyslal nas do pediatry, wspomnial cos o hormonach ze moze cos jest nie tak powiedzial tez ze MOGA(ale nie musza) zrobic malej badania krwi na ich poziom oraz USG macicy zeby sprawdzic czy nic sie nie dzieje lecz wizyta dopiero pod koniec miesiaca, ja sie coraz bardziej matrwie slyszalam zeby nie podawac kurczakow, lecz nasz mala je zazwyczaj sloiczki nie wydaje mi sie zeby takie firmy jak hipp czy cow&gate stosowaly drob paszony hormonalnie, kurczaka dostaje baaaardzo zadko, mozna by zliczyc na jednej rece.Poza tym miala ten problem zaraz po porodzie lecz to ustapilo po paru tygodniach.Nie karmie juz piersia.Prosze napiszcie jesli macie podobny problem, lub slyszalyscie o czyms takim, co lekarze w polsce mowia na tn temat?????ta niepewnosc mnie dobija z niecierpliwoscia czekam na odpowiedzi, z gory dzieki
       
Working...
X