Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

potówki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    potówki

    Witam:-)W moim regionie,tzn na Mazurach są teraz straszne upały i strasznie jest duszno..Okno mam cały czas otwarte,synka ubieram w majteczki i koszulkę na ramiączka a momo to jest cały czas cały spocony(ja też,pogoda nie do wytrzumania)...Na ciele mojego synka,tzn na główce,rączkach i na udkach pojawiło sie bardzo dużo potówek...Czym trzeba je przemywać,żeby szybciej zniknęły?Z gory dziękuję za odpowiedziPozdrawiam serdecznie
  •    
       

    #2
    Emes dobrze jest wykąpać dziecko w roztworze nadmaganianu potasu do kupienia w aptece.


    Skomentuj


      #3
      anna31 dzięki za radę:-)Mam jeszcze pytanko...W tym roztworze kąpać dziecko tylko raz,czy do momentu aż potówki zginą?

      Skomentuj


        #4
        Najlepiej kilka razy.Potówki mogą zniknąc dopiero po kilku dniach a nawet po tygodniu.


        Skomentuj


          #5
          okDzięki jeszcze raz za radęMiłego wieczorku życzę

          Skomentuj


            #6
            tylko nie przesadź z kryształkami nadmanganianu bo jak się sypnie za dużo to skóra ciemnieje
            KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

            Skomentuj


              #7
              hej,
              u nas mały miał trochę potówek,ale same znikały natomiast znajoma położna poradziła posmarowac sudocremem cienutko te miejsca potówkowe,żeby je wysuszyc.podobno pomaga-nie wiem.
              pozdrowienia

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
                tylko nie przesadź z kryształkami nadmanganianu bo jak się sypnie za dużo to skóra ciemnieje
                moja coreczka miała tez potowki i połozna radiła mi to samo ,woda miała być lekka zarozowiona.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: potówki

                  witam potóki to normalna sprawa mi się robiły u malca od żelowej oliwki bardzo dużo , ale jak używałam normalnej to przestały wyskakiwać.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: potówki

                    A to na pewno są potówki czy alergia może? Czasami ciężko jest stwierdzić co to takiego. Moja córka jakis czas temu miała wysypkę na stopach. Myśleliśmy, ze to potówki bo w upał chodziła w adidasach. Krosty jednak zaczęły iść w górę prawą stroną ciała. Zniknęły po podaniu leku na alergię.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X