Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Od kiedy łóżeczko na łóżko?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Od kiedy łóżeczko na łóżko?

    Dziewczyny od kiedy dziecku można zamienić łóżeczko na łózko jakieś takie malutkie?moja niunia za 4 miesiące skończy 2 latka czy mogę powoli o łóżku dla niej myśleć czy jest za mała-chodzi o to że ona się kręci w łóżeczku i jednak szczebelki blokują ją przed wypadnięciem czego bałabym się w łóżku...
    ...Każda z karmiących piersi matki
    jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
    Błogosławionym szczęściem...
  •    
       

    #2
    Wiesz, są takie łóżeczka z barierką zabezpieczającą po jednej stronie, albo po obydwóch. Moja mała tez ma prawie dwa latka i myślimy o wymianie łóżeczka na łóżko, bo widzę, że w łóżeczku już jej trochę ciasno...


    Skomentuj


      #3
      Moja córeczka zawsze spała w naszej sypialni i za skarby świata nie chciała przenieść się do łóżeczka za szczebelkami. Gdy miała 2,5 roku kupilismy jej łózeczko w Ikei. Niewielkie z jednej strony stoi przy scianie z drugiej jest barierka ( do 3/4 długosci). Mała polubiła nowe miejsce do spania i bez problemu w nim zasypia. Co ważne, mimo,że jest wiercipietą, niegdy z lóeczka nie spadła - jest bezpieczne i bardzo wygodne. POLECAM!

      Skomentuj


        #4
        hej

        Moj synek mial niecale 1.5 roku jak zaczal spac w "doroslym" lozku do ktorego zamocowalam regulowane barierki zostawiajac tylko miejsce na schodzenie, i jest to naprawde wysoookie lozko, nie spadl ani razu

        zaczynalam go przyzwyczajac do nowosci kladac na poczatku tylko w ciagu dnia na drzemke i po ok tygodniu spal juz sam w nocy


        zycze powodzenia

        Skomentuj


          #5
          Czarna plis poszukaj zanim zdublujesz watek bo przeciez jest juz o lozeczkach :
          http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=1291

          Skomentuj


            #6
            GOPLANA kurde no właśnie szukałam wpisując na 100róznych sposobów żeby nie powtórzyć...
            Dziewczyny czyli w sumie jak kupię małej łóżko to najlepiej żeby miało jakies zabezpieczenie z boku?
            ...Każda z karmiących piersi matki
            jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
            Błogosławionym szczęściem...

            Skomentuj


              #7
              prosimy o głosiki

              mamusie bardzo prosimy o głosiki


              http://www.enjoytheride.co.uk/2009/07/17/enjoying-a-fun-time-2/

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                matys Delikatnei Mowiac Jestes Wkurzajaca !

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Od kiedy łóżeczko na łóżko?

                  ja zmieniłam na łóżko dopiero jak syn skończył 2,5 roczku, dobrze mu sie spało w łóżeczku i było ono dobrej jakości i bardzo wygodne.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Od kiedy łóżeczko na łóżko?

                    U nas było to stosunkowo późno bo o ile mnie pamięć nie myli to synek miał wtedy 2 latka,do tej pory po prostu wygodnie było mu w łóżeczku więc na siłę też nie widzę sensu tego zmieniać.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Od kiedy łóżeczko na łóżko?

                      Mój synek ma teraz 25 miesięcy i ja dopiero zaczynam myśleć o łóżku dla niego. Jak czytam Wasze wpisy to się zastanawiam czy nie za późno... A myślałam tak za kilka miesięcy... Właściwie to jaki wiek malucha jest najbardziej optymalny?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Od kiedy łóżeczko na łóżko?

                        Zmiana łóżeczka zależy od tego czy dziecko jest na to gotowe albo od przyjścia na świat następnego dziecka. Kuzynki synek nie miał problemu z przejściem z łóżeczka do łózka w wieku właśnie 2 lat. Łóżeczko był sam wybierać, pościel w autka i teraz tylko tam chce spać.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Od kiedy łóżeczko na łóżko?

                          Tak naprawdę nie ma na to idealnego wieku. Zwykle dzieje się to pomiędzy 1 a 3 rokiem życia. Ważniejsze od tego, w jakim wieku jest Wasza pociecha są warunki, w jakich tę zmianę przeprowadzicie.
                          odzież robocza i ochronna

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Od kiedy łóżeczko na łóżko?

                            Ja myślę,że od 2-2.5 lat można myśleć o zmianie łózeczka na łóżko. To jest fajny czas,bo dziecko już wiele rozumie i można wyjaśnić dlaczego już czas na większe łóżko. Dodatkowo można malucha uczyć samodzielnego spania,jednak nic na siłę. Dziecko musi byc na to gotowe.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Od kiedy łóżeczko na łóżko?

                              tez sie nad tym zastanawiam bo coreczka strasznie sie obija we snie o szczebelki. Obraca sie w nocy czasami o 180 stopni i przez te uderzennia budzi sie. Jednak gdyby miala zwykle lozko to byloby ryzko ze w czasie tego kokoszenia spadnie...

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X