Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Od kiedy łóżeczko na łóżko?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Od kiedy łóżeczko na łóżko?

    My się nastawiliśmy, że łóżeczko będzie nam służyło właśnie tak do 2,5-3 latek. Wcześniej bałabym się o to, że dziecko spadnie. Jak widzę, jak śpi mój 2 letni chrześniak to tylko utwierdzam się w tym przekonaniu

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Od kiedy łóżeczko na łóżko?

      Nasza córka ma 3 lata i też powoli zastanawiamy się nad zmianami w jej sypialni. Znaleźliśmy ładne łóżka drewnane na http://visby.pl/ z kolekcji Visby Young. Chyba zdecydujemy się na model Skien. Mam nadzieję, że małej się spodoba

      Skomentuj


        #18
        Odp: Od kiedy łóżeczko na łóżko?

        Wydaje mi się, że 3 latka to sensowny wiek. Już nie mogę się doczekać!

        Skomentuj


          #19
          Odp: Od kiedy łóżeczko na łóżko?

          Nasza córka ma 16 miesiecy i właśnie zastanawiam się kiedy zmienić jej łóżeczko na łóżko. Właściwie jedyne co mnie powstrzymuje przed kupnem i wymianą to jej ruchliwość w czasie snu. Boję się, że będzie spadać przez sen.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Od kiedy łóżeczko na łóżko?

            Teraz jest tyle łózek z zabezpieczaniami, ze nawet 1,5 roczne czy 2 letnie dziecko może spokojnie spać w łóżku bez obawy o jego bezpieczeństwo. Moja córka zaczęła spać sama na dorosłym łóżku kiedy skończyła 3 latka ale tylko dlatego, że od razu spi na zwykłym łóżku bo gdybym miała kopić to z pewnością wybrałabym te tapczaniki z zabezpieczeniami i wcześniej zaczęłaby spać na łóżku.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X