Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzidzius zezuje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dzidzius zezuje

    Dziewczyny czy mialyscie problem z dziecmi,ktore lekko zezowaly w wieku niemowlecym???
    Kilka dni temu jak bylysmy na szczepionce z Laura, nasza lekarka zauwazyla, ze Lala (4 msc.) lekko zezuje na lewe oczko. Ucieka jej czasem do srodka. Kazala isc do okulisty i sprawdzic co sie dzieje. Czy to mozliwe, ze bedzie miala pozniej zeza jak bedzie starsza?

    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)
  •    
       

    #2
    Inso do 6 miesiąca dziecko ma prawo ponoć zezować. Ale lepiej idź do lekarza okulisty (tylko dziecięcego) i rozwieje twoje wątpliwości.Ja miałam zeza od niemowlaka ale ja się w 7 miesiącu urodziłam , 3 lata temu miałam operacje i teraz prawie nie widać , nie martw się na zapas, pewnie nic się nie dzieje a jeśli nawet to medycyna jest teraz tak rozwinięta że ja po operacji po 4 dniach do domu poszłam jak nowo narodzona a robiłam operację w wieku 28 lat.
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj


      #3
      Moja córka jak miała 3miesiące też zezowała jednym oczkiem. Dostałam wówczas polecenie, że jak się to nie unormuje do ukończenia 6 m-cy to mam zgłosić się do okulisty. Wszystko jednak wróciło do normy
      Jak napisała pinklady niemowlę do 6 m-cy ma prawo zezować i jak mi powiedział pediatra nie należy się tym na zapas przejmować. Pozdrawiam

      Skomentuj


        #4
        oj to podnioslyscie mnie troszke na duchu,az lzej sie zrobilo, no ale zobaczymy jak bedzie, iedlugo idziemy do okulisty sie przebadac.

        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

        Skomentuj


          #5
          insoo moj synek tez troche zezowal jak byl mniejszy ale jakos samo mu przeszlo.Nie martw sie na zapas,tak jak pisza dziewczyny to sie zdarza i czesto samo mija.

          Skomentuj


            #6
            Mojemu do roku uciekalo oczko teraz ma 1.5 jest po badaniu i jes oki








            Skomentuj

                   
            Working...
            X