Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nie chce spać

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • amie7
    replied
    Fakt, mój synek też czasami zasypiał przy odkurzaczu a córka znajomych przy suszarce. Znajomi nawet nagrali jej płytkę z dźwiękiem suszarki

    Leave a comment:


  • sikornik
    replied
    nie wiem jak u Ciebie było na poczatku, ale mój Jonatan ma dopiero 6 tygodni i nie jest w stanie sam funkcjonować bez towarzystwa - cały czas musi mnie widzieć - czasami usypianie go tak długo trwa że śpi ostatecznie kilkanaście minut bo zaraz budzi sie na jedzenie

    ja już się pogodziłam z tym, że wszędzie muszę go zabierac ze sobą, bo inaczej bardzi się żali - popłakuje, krzyczy lub tak popiskuje albo po prostu smutnie patrzy gdzie sie wybieram i dlaczego nie z nim

    jesli chodzi o usypianie to u nas działa tylko bujanie i odkryłam ostatnio że chętnie zasypia przy muzyce np. jak chodzi radio - obojętnie jaka stacja oraz kilka razy zauważyłam że zasnął przy odkurzaczy lub maszynce do mielenia mięsa lub mikserze o suszarce nie wspomnę

    Leave a comment:


  • ksabi
    started a topic Nie chce spać

    Nie chce spać

    mój synek ma okropne problemy z zasypianiem w czasie dnia. płacze i nie chce spać. jedyną metodą jest przystawienie do piersi, ale w ten sposób ja nie mogę nigdzie sama wyjść. na spacerze jest to samo. pierwsze 10 minut płaczu i dopiero wtedy usypia. może któraś z was miała ten sam problem. proszę o rady jak sobie z tym poradzić.
       
Working...
X