Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Naczyniaki-pielęgnacja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Naczyniaki-pielęgnacja

    Witam!!!
    Moja córcia ma naczyniaka na czole.Zaczął jej się pojawiać ok. 4tygodnie po porodzie. Córcia ma obecnie 5miesięcy i naczyniaczek póki co nie powiększa się (odpukać). Byłam z tym u chirurga-który wogóle nie zwrócił na niego uwagi i u neurologa(z innych względów chodzimy na kontrole) i powiedział, że ciężko przewidzieć czy będzie się powiększał czy też zacznie się wchłaniać. Mam pytanie do mam których dzieciątka mają ten sam problem czy macie jakieś zalecenia jak pielęgnować to miejsce?czy jakieś inne zalecienia?. Nadmieniam, że jest to naczyniak jamisty.
    Pozdrawiam i proszę o odzew




  •    
       

    #2
    http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=1740
    Tu rozmawiałyśmy o naczyniaku płaskim i takiego ma moja córcia.
    Nie wymaga specjalnej pielęgnacji. Natomiast nie wiem jak jest
    w przypadku jamistego.


    Skomentuj


      #3
      oki dziękuję za link bo nie mogłam sama nic znaleźć właśnie...szkoda, że tak mało osób się udzieliło-albo może to i dobrze, to oznacza, że mało dzieciaczków ma taki problem




      Skomentuj


        #4
        A pediatra nie radzi jakieś specjalnej pielęgnacji?

        Wiesz co, jest taki portal dziecko24.pl i tam można zadać pytanie lekarzom
        po zalogowaniu się. Zazwyczaj po około godzince jest odpowiedź.
        Ja już tam dwa razy o coś pytałam i mi zawsze pomogli. Może spróbuj.


        Skomentuj


          #5
          dzięki za pomoc spróbuje zapytać!
          a co do pediatry to skwitowała pytanie o naczyniaka, że poprostu czasem takie wychodzą,wyjaśniła mi czym jest-co już dawno zdążyłam sama doczytać i nic niekazała mi robić z nim.
          Ale ja jeszcze przy okazji wizyty u chirurga zapytałam o niego i ten też odparł,że dużo dzieciaczków takie ma i to nie powód do niepokoju. Powiedziała mi tylko, że naczyniaki mogą rosnąć z dzieciątkiem nawet do 2roku życia a potem powinny pomału się wchłaniać-ale niestety nie ma reguły.
          Nie dowiedziałam się czy moge go w jakiś sposób pielęgnować..a jest to naczyniaczek na czole więc zależy mi bardzo żeby się córci nie powiększał. Pomału Gabrysia zaczyna odkrywać siebiedotykać się po buźce i boje się żeby go czasem nie rozdrapała lub uderzyła się w niego.....
          Dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam




          Skomentuj

                 
          Working...
          X