Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

badanie moczu u dziewczynek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Ewpaw
    replied
    ok dzięki Anna w poniedziałek będę próbować

    Leave a comment:

  •    
       

  • anna31
    replied
    Nie, bo ten otwór był za mały.Raczej te wewnętrzne wargi musialy być w otworku woreczka.

    Leave a comment:


  • Ewpaw
    replied
    Anna dzięki za radę, ja zakładałam na to Agatce pieluszkę i jak zaglądałam za jakiś czas to albo jeszcze nie zrobiła albo woreczek był mokry i odklejony, więc rzeczywiście mogło być tak, że te siuśki poprostu później wyleciały, bo woreczek się odkleił. Jeszcze jedna rzecz: całe wrgi wkładałaś do tego woreczka, bo jakoś nie mogę tam ich wcisnąć

    Leave a comment:


  • anna31
    replied
    Ja też mialam ten problem , udalo się dopiero za 4 razem.Woreczek najlepiej założyć na suchą skórę,tym półokrągłym wycięciem do góry a tym stożkowatym szczelnie przykleić w "rowku" i nie zakładać pieluchy tylko niech dziecko poleży bez szybciej zrobi siku,i zaraz jak zrobi to trzeba zdjąć woreczek bo inaczej się odklei i wycieknie.

    Leave a comment:


  • Ewpaw
    started a topic badanie moczu u dziewczynek

    badanie moczu u dziewczynek

    Witam,
    prośba do mam dziewczynek, czy wiecie jak założyć woreczek do badania moczu? Kilka razy już próbowałam i zawsze mocz ląduje w pieluszce, a nie w woreczku może ktoś ma jakiś sposób? w ulotce jest wszystko szczegółowo zapisane, ale niestety w praktyce nie jest to takie łatwe.
       
Working...
X