Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Histeria w kąpieli - pomóżcie proszę!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • kitty249
    replied
    My tez kapiemy sie z synem raz ja raz mąz. Mały jest wtedy chyba najszczesliwszy...Jak go tylko wieczorem zabiore do łaznieki od razu sie usmiecha ,jak wejdzie do wanny to sekunda nie minie, a on juz przebiera nozkami i raczkami

    Leave a comment:

  •    
       

  • patiew
    replied
    Kingusia kaala sie z tata i bardzo jej sie podobalo-nie chciala z wanny wyjsc

    Leave a comment:


  • viviet
    replied
    Napisane przez malenka Pokaż wiadomość


    |Chciałabym wiedzieć czy kapiecie się z dzieckiem i co o tym myślicie.Mój synek wczoraj pierwszy raz kąpał sie z tatusiem i muszę przyznać że im obojgu to się spodobało
    Ja jestem za sama czekam aż mała podrośnie a wtedy Tata i mała do wanny...kąpu kąpu

    Leave a comment:


  • Aninka
    replied
    ja zawsze obowiązkowo kąpiel z małą, ale tylko jak jedziemy do rodziców na weekend, bo my niestety nie mamy wanny(brak miejsca
    pierwsza wspólna kąpiel była, jak mała miała tydzień

    Leave a comment:


  • pinklady
    replied
    ani ja ani mąż aniu razu nie kąpał się z synkiem,
    nawet o tym nie pomyslałam.
    czy jestem za?
    nie wiem.
    chyba jest mi to obojętne.
    jak ktos lubi to niech sie kąpie.

    Leave a comment:


  • Goplana
    replied
    Ja sie nigdy z malym nie kapałam, maz moze ze 3 razy. Moj stos do tego jest obojetny - nie gorszy mnie to ale rowniez nie jestem tym zafascynowana.

    Leave a comment:


  • shannon
    replied
    ja kapalam sie tylko raz z moja coreczka.wlasciwie to najpierw sama wzielam prysznic a potem poprostu siedzialam z nia w wannie.teraz tego nie robie ale czasem chodzimy na basen

    Leave a comment:

  •    
       

  • malenka
    replied


    My czekaliśmy aż mały zacznie siedzieć
    Juz go nie kąpie w wanience w pokoju bo już tak chlapie że potem musze zawsze wycierac podłogę ale i tak się cieszę że lubi się kąpać bo wiem że niektóre dzieci nie przepadają za tym.

    Leave a comment:


  • colleen
    replied
    Ja się kąpie z synem odkąd skończył 3 miesiące. Nie codziennie, bo nie
    zawsze mi się chce tak wcześnie myć Ale my to uwielbiamy,
    nalewam wtedy całą wanne wody i syncio może sobie nawet popływać.

    Leave a comment:


  • malenka
    replied
    Kapiel z dzieckiem



    |Chciałabym wiedzieć czy kapiecie się z dzieckiem i co o tym myślicie.Mój synek wczoraj pierwszy raz kąpał sie z tatusiem i muszę przyznać że im obojgu to się spodobało

    Leave a comment:

  •    
       

  • Jasmin
    replied
    Maluszki zaczynają siedzieć mając ok 5-6 miesięcy (choć nie zawsze), ta 'magiczna granica', o której piszesz polega chyba na tym, że już siedzący maluch potrafi jako tako utrzymać równowagę i czuje się bezpieczniej, a i mamy pewnie czują się spokojniej kiedy wiedzą, że nawet jeśli dzidzia się wyśliźnie z rąk to będzie potrafiła się utrzymać w pozycji siedzącej sama. Na szczęście wanna 'nie połyka' dzidzie które są kąpane w dużej wannie wcześniej, choć pewnie większość mam przez pierwsze miesiące woli używać małej wanienki, wiadomo bezpieczniej i pewniej mogą wtedy kąpać swoje maleństwa

    Leave a comment:


  • lola_lu
    replied
    Wytłumaczcie mi poproszę, co to za "magiczna" granica, kiedy dziecko zacznie samo siedzieć. A wcześniej co? Wanny połykają mniejsze dzieci nie rozumiem?

    Leave a comment:


  • izabell1203
    replied
    Napisane przez viviet Pokaż wiadomość
    ja też się zastanawiam od kiedy mogę kąpać małą w dużej wannie??
    Mozesz zaczac gdy córeczka będzie sama siedzieć.
    A i pamiętaj o macie antypoślizgowej u mnie sie sprawdziła

    Leave a comment:


  • viviet
    replied
    ja też się zastanawiam od kiedy mogę kąpać małą w dużej wannie??

    Leave a comment:


  • mami
    replied
    Tak sobie myślę, że swoje dziecko zacznę kąpać w dużej wannie jak będzie potrafiło siedzieć ...będzie bezpiecznie

    Leave a comment:

       
Working...
X