Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Histeria w kąpieli - pomóżcie proszę!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • anetakam0
    replied
    moja niunia parę miesięcy temu też z dnia na dzień zaczęła histerię odstawiać w kąpieli
    zmieniłam porę - przez jakiś miesiąc kąpałam ją rano - było ok
    jak wróciłam do wieczornych kąpieli też już nie ma problemu

    Leave a comment:

  •    
       

  • pinklady
    replied
    mój też od jakichś dwóch tygodni najlepiej by się na stojąco kąpał.

    zauważył że wkoło wanny tyle rzeczy stoi i można sobie sięgnąć.

    mnie to denerwuje tylko dlatego że boje sie że zmarznie
    chociaz niby w łazience ciepło...
    ale głowe myjemy na leżąco bez problemu więc niech sobie wstaje.
    próbowałam go zająć zabawkami ale nic nie dało.

    Leave a comment:


  • anna31
    replied
    Witam. Tak jak i synek tak i córeczka uwielbiają kąpiele.Dla małej nie ma różnicy czy kąpie się w wanience czy w wannie.A na spłukiwanie włosów mam patent, pokazuję małej coś ciekawego nad główką , zdziera ją do góry a ja wtedy polewam i oczka nie są zalane.Mam za to odwrotny problem nie mogę jej wyjąć z wanienki bez krzyku.

    Leave a comment:


  • meggi_w
    replied
    Mój synek bardzo lubił się kąpać i nigdy nie było płaczujak mu woda po twarzyczce spływała, zawsze się cieszył, ale od paru dni staje mi w wannie i chce się koniecznie kąpac na stojąco, jest to dość uciązliwe, ale nie wiem co zrobić, bo jak go sadzam to chwile posiedzi i staje i jak stoi to ma wielka radoche. Co o tym myślicie?

    Leave a comment:


  • froch
    replied
    u mojej Krolewny też coś zmieniło sie z kąpaniem.....jak widzi pianę w wannie(bo wleje troszkę)to zaczyna uciekać i guzik z kąpieli próbuje ja wziąść do ręki i za chwile chce wychodzić i płacze
    teraz jej nie daje płynu do kąpieli(wogole to żadko kiedy dawałam)
    a jak ją myje(szybko)to daję jej jakaś zabawkę,żeby uwagę odwrócić
    dostałam płyn do kąpieli po 12m Ziajki,co zmienia sie woda na niebiesko

    Leave a comment:


  • justysia191987
    replied
    problem z kapiela

    Ja bym zrezygnowała z Johnsona, zazwyczaj uczula. Od samego początku chyba ze 3 razy po kąpieli smarowałam Przemka oliwką Johnsona i dostał wysypki, miał zaczerwieniona skórę, położna na wizycie domowej powiedziała mi żebym odstawiła tą oliwkę i przeszła na zwykła Bambino, tak tez zrobiłam i problem zniknął, z płynem może być tak samo, może go jakoś uczula, albo za mocno pachnie. Proponuje zmienić płyn do kąpieli np. na Nivea.

    Leave a comment:


  • _star_
    replied
    Ja ze starszą córą lubimy wspólne kąpiele ale niedugo zastąpi mnie młodsza

    Leave a comment:

  •    
       

  • froch
    replied
    własnie dziś nabrałam ochoty na kapiel z dzieckiem,bo tak czytam ten wątek...
    w ostatniej chwili mi się odwidziało tradycyjnie wykąpałam...

    Leave a comment:


  • pieczulka
    replied
    my nie mamy wanny, i kompiemy jeszcze w wanience, ale jak zacznie juz pewnie samodzielnie stac to bedziemy oswajac go z prysznicem. ale chyba puki co ws stroju kompielowym bo mi jakos glupio, ale nie wiem jak to wyjdzie, tylko ze dziecko kiedys musi poznac roznice w wygladzie

    Leave a comment:


  • pinklady
    replied
    wykąpałam się z synkiem - dla niego frajda, ja czułam się jakoś głupio.
    więcej nie powtórzę.
    za to kąpiel obu synów to był świetny pomysł i obaj zachwyceni!

    Leave a comment:

  •    
       

  • froch
    replied
    ja mam prysznic...

    Leave a comment:


  • jaka_ja
    replied
    Czekam z niecierpliwością aż Maleńka podrośnie i napewno sprawdzimy czym jest wspólna kąpiel...myślę, że może nam się to spodobać i może być kolejną świetną okazją do wspólnej zabawy

    Leave a comment:


  • dorota19791
    replied
    Napisane przez ju.co18 Pokaż wiadomość
    Od dwoch dni moj prawie roczny synek dostaje histerii gdy probuje go kapac.Kupilam mu plyn do kapieli johnsona z lawenda,zeby lepiej spal.Dodalam do wanny plynu i mlody zaczal plakac.Trudno go bylo uspikoic.Musialam wypuscic wode z wanny,napuscilam czystej efekt ten sam.Probowalam wrocic do kapieli w wanience efekt ten sam.Juz sama nie wiem co robic.Moze macie podobne doswiadczenia,ewentualnie jakies rady.
    Kapiel z milej przerodzila sie w koszmar.
    albo sprobuj dodac do wody takie specjalne farbki koloryzujace wode, ja widzialam takie wczoraj w rossmannie.

    Leave a comment:


  • diabelecke
    replied
    Ja sie z moim dzieckiem kapac nie bede. Wolalabym zeby wiedzialo, ze do wanny czy pod prysznic wchodzi sie pojedynczo.

    Leave a comment:


  • lola_lu
    replied
    Dla nas też wspólna kąpiel to świetna zabawa

    Leave a comment:

       
Working...
X