Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Histeria w kąpieli - pomóżcie proszę!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Mój chłopczyk lada chwila skończy 15 miesięcy, ale nadal go kąpie w dziecięcej wanience, którą wkładam w dużą wannę.
    Z dwóch powodów... wydaje mi się, że jest w niej bezpieczniejszy w razie
    gdyby miał się poślizgnąć czy coś, a jest teraz na etapie wstawania jak się kąpie A po drugie mniej wody potrzeba by napełnić wanienkę żeby zakrywała chociaż brzuszek. Codzienna kąpiel w dużej wannie puściła by nas z torbami
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj


      #77
      Tree ale jaka frajda duza w duzej wannie U nas mata antyposlizgowa sprawdza sie swietnie przy wstawaniu.
      Moj jakbym by sie wsciekl w dziecinnej wannie - tam by sie nie nie mogl polozyc na brzuszku i plywac

      Skomentuj


        #78
        Antalis ale mój jeszcze takich wygibasów nie wyprawia w wannie więc
        póki co korzystam.
        Ale teraz na długi weekend jedziemy na wieś, więc siłą rzeczy będzie się
        kąpał w dużej, może mu się spodoba to wtedy nie będę na siłę trzymała
        w małej wanience.
        Przyznam szczerze, że i mnie zaczyna ona denerwować, bo tylko miejsce
        zajmuje i walam nią z konta w kont.
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          #79
          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
          Mój chłopczyk lada chwila skończy 15 miesięcy, ale nadal go kąpie w dziecięcej wanience, którą wkładam w dużą wannę.
          Z dwóch powodów... wydaje mi się, że jest w niej bezpieczniejszy w razie
          gdyby miał się poślizgnąć czy coś, a jest teraz na etapie wstawania jak się kąpie A po drugie mniej wody potrzeba by napełnić wanienkę żeby zakrywała chociaż brzuszek. Codzienna kąpiel w dużej wannie puściła by nas z torbami


          u nas to samo.
          nadal mała wanienka z tych samych powodów.
          wczoraj dostalismy podwyzke ciepłej wody na 24 zeta za metr czy jak to sie tam zwie. masakra
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj

                 
          Working...
          X