Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Histeria w kąpieli - pomóżcie proszę!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • kasia9641
    replied
    Witam
    Ja też z moim dzieckiem miałam spore jazdy przy kąpieli jak była mniejsza (teraz ma ponad 4 lata). W sumie to do tej pory nie wiem czemu nie lubiła kąpieli??? Taka była.
    Dość długo utrzymywał się problem z myciem głowy bez wrzasków. Tak od ponad 6 miesięcy jest już całkiem spoko, ufff...

    Leave a comment:


  • mmamma
    replied
    A może czegoś się po prostu przestraszył? Może woda była za gorąca. Mój synek zaczął bać się kąpieli od czasu gdy wkładając go do wanienki lekko poprawiłam go sobie na ręku. Chyba przestraszył się, że go opuszczę.
    Proponuję jakąś fajową zabawkę w wannie. U nas pomogło natychmiast

    Leave a comment:


  • ellaja1728
    replied
    u mojego pomogly wizyty na basenie. teraz szaleje w wannie razem z tata. no i nie panikuje jak ma wode na twarzy. wczesniej niestety tak bylo.

    Leave a comment:


  • amelka73
    started a topic Histeria w kąpieli - pomóżcie proszę!

    Histeria w kąpieli - pomóżcie proszę!

    Od dwoch dni moj prawie roczny synek dostaje histerii gdy probuje go kapac.Kupilam mu plyn do kapieli johnsona z lawenda,zeby lepiej spal.Dodalam do wanny plynu i mlody zaczal plakac.Trudno go bylo uspikoic.Musialam wypuscic wode z wanny,napuscilam czystej efekt ten sam.Probowalam wrocic do kapieli w wanience efekt ten sam.Juz sama nie wiem co robic.Moze macie podobne doswiadczenia,ewentualnie jakies rady.
    Kapiel z milej przerodzila sie w koszmar.
       
Working...
X