Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Histeria w kąpieli - pomóżcie proszę!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Mój synek bardzo lubił się kąpać i nigdy nie było płaczujak mu woda po twarzyczce spływała, zawsze się cieszył, ale od paru dni staje mi w wannie i chce się koniecznie kąpac na stojąco, jest to dość uciązliwe, ale nie wiem co zrobić, bo jak go sadzam to chwile posiedzi i staje i jak stoi to ma wielka radoche. Co o tym myślicie?


    http://www.wielgusiatko.naszedzieci.net
    Karolek 27.04.2008r. ma już 11 miesięcy
    16 stycznia 2009r. Karolek nauczył się raczkować
    27 stycznia 2009r. Karolek powiedział pierwsze słowo "TATA"
    20 luty 2009r. Karolek pierwszy raz sam stanął :)
    20 luty 2009r. Karolek zrobił pierwszy kroczek :)

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Witam. Tak jak i synek tak i córeczka uwielbiają kąpiele.Dla małej nie ma różnicy czy kąpie się w wanience czy w wannie.A na spłukiwanie włosów mam patent, pokazuję małej coś ciekawego nad główką , zdziera ją do góry a ja wtedy polewam i oczka nie są zalane.Mam za to odwrotny problem nie mogę jej wyjąć z wanienki bez krzyku.


      Skomentuj


        #63
        mój też od jakichś dwóch tygodni najlepiej by się na stojąco kąpał.

        zauważył że wkoło wanny tyle rzeczy stoi i można sobie sięgnąć.

        mnie to denerwuje tylko dlatego że boje sie że zmarznie
        chociaz niby w łazience ciepło...
        ale głowe myjemy na leżąco bez problemu więc niech sobie wstaje.
        próbowałam go zająć zabawkami ale nic nie dało.
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          #64
          moja niunia parę miesięcy temu też z dnia na dzień zaczęła histerię odstawiać w kąpieli
          zmieniłam porę - przez jakiś miesiąc kąpałam ją rano - było ok
          jak wróciłam do wieczornych kąpieli też już nie ma problemu

          Skomentuj


            #65
            Na szczescie problem z kapiela mojego synka trwal krotko a bylo to kilka miesiecy temu.Milo jest poczytac o spsobach na mycie glowy.Moj synek obecnie sam polewa sobie glowe woda taka forma zabawy i na szczescie nie placze jak sie kapie.
            Dzieki za odpowiedzi.
            Pozdrawiam

            Skomentuj


              #66
              kąpiel z maluszkiem

              co sądzicie o pluskaniu się z niemowlaczkami?
              Julia 19 października 2008 godz. 10.05 - Nasza Kulunia Kochana :*

              http://s2.pierwszezabki.pl/009/009132980.png?4600



              http://perlasta.blogerki.pl/

              Skomentuj


                #67
                Z tego co pamietam gdzies juz jest taki watek... poszukaj... Ale ogólnie ja nie widze w tym nic strasznego. My juz od jakis 4-5 m kapiemy sie z synusiem. Jak mały widzi wanne z wodą to nawet nie trzeba go rozsmieszac, sam sie smieje bo wie co go czeka
                Bartuś 26.06.08
                Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Ja się parę razy kąpałam z moim maluchem i mąż też. Głównie wtedy jak nam młody zanurkował i jak się opił wody z kubeczka - to były straszne przeżycia i wspólne kąpiele były jedyną metodą na przywrócenie radości z pluskania.
                  Badaj niższe sfery ziemi, udoskonalaj je, a znajdziesz UKRYTY KAMIEŃ...

                  Skomentuj


                    #69
                    Napisane przez perlasta Pokaż wiadomość
                    co sądzicie o pluskaniu się z niemowlaczkami?
                    Jestem za ale tylko od czasu, gdy malec zaczyna siadać

                    Skomentuj


                      #70
                      Napisane przez malenka Pokaż wiadomość


                      |Chciałabym wiedzieć czy kapiecie się z dzieckiem i co o tym myślicie.Mój synek wczoraj pierwszy raz kąpał sie z tatusiem i muszę przyznać że im obojgu to się spodobało
                      Nasz syn bardzo lubi się kąpać ma tak od urodzenia. Kiedyś do wanny wskoczył tatuś...małemu to ewidentnie przeszkadzało.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Histeria w kąpieli - pomóżcie proszę!

                        Witam! Mam straszliwy problem z kąpielą mojej prawie 2-letniej córeczki.
                        Wcześniej mała wprost uwielbiała się kąpać a teraz na samo wspomnienie dostaje
                        histerii. Nie wiem co mam robić. A zaczęło się od tego że mała miała
                        rotawirusa i jak kilka razy zwymiotowała to brałam ją do wanny i od razu
                        myłam, gdyż była cała brudna. Ona przy tym krzyczała, ale mycie było
                        konieczne. Potem była przerwa (2 dniowa) w kąpielach z powodu awarii wody, a
                        teraz jest jedna wielka histeria. Moja mama radzi mi jej przez jakiś czas nie
                        myć w ogóle - twierdzi że może jej przejdzie. Ja z kolei myślę że jak będę ją
                        kąpać powolutku, czule do niej przemawiając to znowu polubi pluskanie.
                        Zaprzestanie kąpieli wydaje mi się ucieczką tylko na jakiś czas od problemu.
                        Dodam jeszcze że nie pomagają nowe zabawki do kąpieli, stare zresztą też
                        nie... Próbowałam kąpać się razem z nią ale tylko siedziała wtulona we mnie i
                        szlochała - nie było możliwości umycia jej. Co robić??? Jak rozwiązać ten
                        problem, który prawdopodobnie leży gdzieś w psychice dziecka (złe skojarzenia
                        z czasu choroby). Pomóżcie proszę...

                        Skomentuj


                          #72
                          ja moze dam Ci rade od siebie zeby kupic malej jakies zabawki plywajace w wodzie wtedy sie zajmie nimi

                          Skomentuj


                            #73
                            Zastanawiam sie wlasnie nad kapielami w duzej wannie ew.szybkim prysznicu bo od kilku m-cy stawiam mala wanienke w duzej a ostatnio synek z niej ucieka i biega w duzej wannie jak sportowiec wiec chyba przyszedl czas na zmiane
                            szkoda tylko ze do malej potrzeba wlac mniej wody ale moj maluch chyba osmielil sie do prysznica,polewam go troche pod koniec kapieli,chce go przyzwyczaic bo latem jak pojedziemy na wakacje nie bedziemy mogli targac ze soba wanienki po hotelach ,wszedzie sa prysznice wiec lepiej zeby poznal to urzadzenie juz w domowej lazience

                            Skomentuj


                              #74
                              Ja kąpie dzieci w małej wannie tylko dlatego że nie mam dużej Mam prysznic ale bez brodzika, tylko kafelki i odpływ więc nie mogę wykorzystać go jako wanny. Ale powiem szczerze że już się nie mogę doczekać remontu bo sama też chętnie poleniuchowałabym w wannie Jak na razie walczę z chlapaniem po pokoju :P


                              Krzysiu: 05.12.2005 10:15 3170g 52cm

                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...3daisy;page:-1

                              Jacek: 15.02.2008 22:45 3790g 56cm

                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...aisy23;page:-1

                              Ania i Jarek:

                              Skomentuj


                                #75
                                Ja Julkę zaczęłam kąpać jak miała chyba z 5 miesięcy. Kładłam ją na tej gąbce
                                profilowanej i było ok. Leżała sobie i mogła chlapać do woli a ja nie musiałam
                                wycierać całej wody z podłogi. Potem siedziała sobie, a teraz to ma już
                                tylko matę antypoślizgową.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X