Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Histeria w kąpieli - pomóżcie proszę!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    ja zawsze obowiązkowo kąpiel z małą, ale tylko jak jedziemy do rodziców na weekend, bo my niestety nie mamy wanny(brak miejsca
    pierwsza wspólna kąpiel była, jak mała miała tydzień

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Napisane przez malenka Pokaż wiadomość


      |Chciałabym wiedzieć czy kapiecie się z dzieckiem i co o tym myślicie.Mój synek wczoraj pierwszy raz kąpał sie z tatusiem i muszę przyznać że im obojgu to się spodobało
      Ja jestem za sama czekam aż mała podrośnie a wtedy Tata i mała do wanny...kąpu kąpu

      Skomentuj


        #48
        Kingusia kaala sie z tata i bardzo jej sie podobalo-nie chciala z wanny wyjsc

        Skomentuj


          #49
          My tez kapiemy sie z synem raz ja raz mąz. Mały jest wtedy chyba najszczesliwszy...Jak go tylko wieczorem zabiore do łaznieki od razu sie usmiecha ,jak wejdzie do wanny to sekunda nie minie, a on juz przebiera nozkami i raczkami
          Bartuś 26.06.08
          Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

          Skomentuj


            #50
            Dla nas też wspólna kąpiel to świetna zabawa

            Skomentuj


              #51
              Ja sie z moim dzieckiem kapac nie bede. Wolalabym zeby wiedzialo, ze do wanny czy pod prysznic wchodzi sie pojedynczo.
              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

              Skomentuj


                #52
                Napisane przez ju.co18 Pokaż wiadomość
                Od dwoch dni moj prawie roczny synek dostaje histerii gdy probuje go kapac.Kupilam mu plyn do kapieli johnsona z lawenda,zeby lepiej spal.Dodalam do wanny plynu i mlody zaczal plakac.Trudno go bylo uspikoic.Musialam wypuscic wode z wanny,napuscilam czystej efekt ten sam.Probowalam wrocic do kapieli w wanience efekt ten sam.Juz sama nie wiem co robic.Moze macie podobne doswiadczenia,ewentualnie jakies rady.
                Kapiel z milej przerodzila sie w koszmar.
                albo sprobuj dodac do wody takie specjalne farbki koloryzujace wode, ja widzialam takie wczoraj w rossmannie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Czekam z niecierpliwością aż Maleńka podrośnie i napewno sprawdzimy czym jest wspólna kąpiel...myślę, że może nam się to spodobać i może być kolejną świetną okazją do wspólnej zabawy


                  Skomentuj


                    #54
                    ja mam prysznic...

                    Skomentuj


                      #55
                      wykąpałam się z synkiem - dla niego frajda, ja czułam się jakoś głupio.
                      więcej nie powtórzę.
                      za to kąpiel obu synów to był świetny pomysł i obaj zachwyceni!
                      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        my nie mamy wanny, i kompiemy jeszcze w wanience, ale jak zacznie juz pewnie samodzielnie stac to bedziemy oswajac go z prysznicem. ale chyba puki co ws stroju kompielowym bo mi jakos glupio, ale nie wiem jak to wyjdzie, tylko ze dziecko kiedys musi poznac roznice w wygladzie

                        Skomentuj


                          #57
                          własnie dziś nabrałam ochoty na kapiel z dzieckiem,bo tak czytam ten wątek...
                          w ostatniej chwili mi się odwidziało tradycyjnie wykąpałam...

                          Skomentuj


                            #58
                            Ja ze starszą córą lubimy wspólne kąpiele ale niedugo zastąpi mnie młodsza

                            Skomentuj


                              #59
                              problem z kapiela

                              Ja bym zrezygnowała z Johnsona, zazwyczaj uczula. Od samego początku chyba ze 3 razy po kąpieli smarowałam Przemka oliwką Johnsona i dostał wysypki, miał zaczerwieniona skórę, położna na wizycie domowej powiedziała mi żebym odstawiła tą oliwkę i przeszła na zwykła Bambino, tak tez zrobiłam i problem zniknął, z płynem może być tak samo, może go jakoś uczula, albo za mocno pachnie. Proponuje zmienić płyn do kąpieli np. na Nivea.
                              Przemek 22.10.2008, godzina 00:50
                              http://mamaczytata.pl/pokaz/6739/do_mamusi_czy_do_tatusia

                              Skomentuj


                                #60
                                u mojej Krolewny też coś zmieniło sie z kąpaniem.....jak widzi pianę w wannie(bo wleje troszkę)to zaczyna uciekać i guzik z kąpieli próbuje ja wziąść do ręki i za chwile chce wychodzić i płacze
                                teraz jej nie daje płynu do kąpieli(wogole to żadko kiedy dawałam)
                                a jak ją myje(szybko)to daję jej jakaś zabawkę,żeby uwagę odwrócić
                                dostałam płyn do kąpieli po 12m Ziajki,co zmienia sie woda na niebiesko

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X