Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Histeria w kąpieli - pomóżcie proszę!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    My Małego zaczelismy kąpac jak mial 4,5 miesiac w duzej wannie, Teraz jak go wsadziałam do malego to caly pokoj zalany tak nozkami przebieraBartus uwielbia sie kapac w duzej wANNIE
    Bartuś 26.06.08
    Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      moja corka bardzo lubila sie kapac, nie bylo z tym problemu, jednak jakis czas temu przerabialismy z nia awersje do mycia glowy. coz, nie pomoglo nawet rondo zachwalane przez nianie.... mycie ok, ale splukiwanie odbywalo sie w krzykach. ale udalo sie w inny sposob- wspolne mysie glowy: mama corci,, corcia lalce a potem splukiwanie glow prysznicem. i nagle jaka to fajna zabawa sie okazala

      Skomentuj


        #33
        A u nas pomaga tylko obecność tatusia przy kąpieli. Wtedy mała daje sobie spokojnie umyć i spłukać włoski.

        Skomentuj


          #34
          A ja małej wanienki użyłam dosłownie jeden raz.

          Dostałam w prezencie takiego klamota, który nie mieścił się do wanny. Wanienka ta miała profilowane plecy, jakoś mi nie pasowała.

          Najpierw rozkładałam w wannie ręcznik i pieluchę. Ale szybko zakupiłam coś co nazwali foczka. Jak dla mnie rewelacja.

          Bardzo podobna do tej:

          http://www.allegro.pl/item502166580_...o_kapieli.html

          Skomentuj


            #35
            Tak sobie myślę, że swoje dziecko zacznę kąpać w dużej wannie jak będzie potrafiło siedzieć ...będzie bezpiecznie

            Skomentuj


              #36
              ja też się zastanawiam od kiedy mogę kąpać małą w dużej wannie??

              Skomentuj


                #37
                Napisane przez viviet Pokaż wiadomość
                ja też się zastanawiam od kiedy mogę kąpać małą w dużej wannie??
                Mozesz zaczac gdy córeczka będzie sama siedzieć.
                A i pamiętaj o macie antypoślizgowej u mnie sie sprawdziła
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Wytłumaczcie mi poproszę, co to za "magiczna" granica, kiedy dziecko zacznie samo siedzieć. A wcześniej co? Wanny połykają mniejsze dzieci nie rozumiem?

                  Skomentuj


                    #39
                    Maluszki zaczynają siedzieć mając ok 5-6 miesięcy (choć nie zawsze), ta 'magiczna granica', o której piszesz polega chyba na tym, że już siedzący maluch potrafi jako tako utrzymać równowagę i czuje się bezpieczniej, a i mamy pewnie czują się spokojniej kiedy wiedzą, że nawet jeśli dzidzia się wyśliźnie z rąk to będzie potrafiła się utrzymać w pozycji siedzącej sama. Na szczęście wanna 'nie połyka' dzidzie które są kąpane w dużej wannie wcześniej, choć pewnie większość mam przez pierwsze miesiące woli używać małej wanienki, wiadomo bezpieczniej i pewniej mogą wtedy kąpać swoje maleństwa

                    Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

                    Różności do postów
                    GALERIA OLAFKA

                    Skomentuj


                      #40
                      Kapiel z dzieckiem



                      |Chciałabym wiedzieć czy kapiecie się z dzieckiem i co o tym myślicie.Mój synek wczoraj pierwszy raz kąpał sie z tatusiem i muszę przyznać że im obojgu to się spodobało

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Ja się kąpie z synem odkąd skończył 3 miesiące. Nie codziennie, bo nie
                        zawsze mi się chce tak wcześnie myć Ale my to uwielbiamy,
                        nalewam wtedy całą wanne wody i syncio może sobie nawet popływać.

                        Skomentuj


                          #42


                          My czekaliśmy aż mały zacznie siedzieć
                          Juz go nie kąpie w wanience w pokoju bo już tak chlapie że potem musze zawsze wycierac podłogę ale i tak się cieszę że lubi się kąpać bo wiem że niektóre dzieci nie przepadają za tym.

                          Skomentuj


                            #43
                            ja kapalam sie tylko raz z moja coreczka.wlasciwie to najpierw sama wzielam prysznic a potem poprostu siedzialam z nia w wannie.teraz tego nie robie ale czasem chodzimy na basen
                            shannon

                            Skomentuj


                              #44
                              Ja sie nigdy z malym nie kapałam, maz moze ze 3 razy. Moj stos do tego jest obojetny - nie gorszy mnie to ale rowniez nie jestem tym zafascynowana.

                              Skomentuj


                                #45
                                ani ja ani mąż aniu razu nie kąpał się z synkiem,
                                nawet o tym nie pomyslałam.
                                czy jestem za?
                                nie wiem.
                                chyba jest mi to obojętne.
                                jak ktos lubi to niech sie kąpie.
                                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X