Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sucha skóra dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Sucha skóra dziecka

    zawsze stosuję oliwkę po kąpieli

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Sucha skóra dziecka

      Zdecydowanie polecam Hildegard Braukmann, ich mydło naturalne - jeśli tylko je wprowadzicie, to wszystko powinno być w najlepszym porządku, ale dopiero za jakiś czas. Docelowo cera powinna się mocno poprawić, zacznie wyglądać normalnie - naturalne kosmetyki naprawdę wiele dają.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Sucha skóra dziecka

        Nie wiem jak wy, ale ja zwracam uwagę na jakość ubranek dla dzieci. Moim zdaniem ma to ogromne znaczenie. Ja kupuję sporo na psoty.com ponieważ rzeczy te są tylko z materiałów, które nie są szkodliwe. Można je również zestawić z wieloma elementami, a jednak stanowią bazę. Dla mnie to bardzo ważne, aby wiedzieć z czego dokładnie są ubrania, które nosi moje dziecko.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Sucha skóra dziecka

          Moja młodsza córka ma AZS, a starsza po prostu skórę bardzo wrażliwą i skłonną do przesuszania dla obu stosuje emolienty Elodermu. Świetna jest emulsja do kąpieli z tej serii - aż szkoda, że nie robią jej w większych opakowaniach Dla starszej używam jeszcze żelu do kąpieli, obie używają też szamponu i balsamu Elodermu, bardzo dobrze nam się te produkty sprawdzają już dość długo, są wydajne i niedrogie jak na emolienty, a przy dwójce to ważne.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Sucha skóra dziecka

            Poszukuję preparatów podobnych do Cetaphil. Po samym kremie skóra staje się jedwabista, lecz cena mnie odstrasza.
            Blog wezpozyczke.wordpress.com/ z pasji do pieniędzy.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Sucha skóra dziecka

              Używajcie kremu witaminowego HB - jest naturalny. Tutaj sama systematyczność wywołuje ogromną różnicę i w taki właśnie sposób udało mi się wszystko poprawić. Przynajmniej jak na razie nie mam żadnych problemów. Przeciwnie - cera jest od dawna gładka, nie powraca do fatalnego stanu.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Sucha skóra dziecka

                najlepiej czytać składy. Ja zaopatrzyłam sie w oliwkę dla dzieci z naturalnymi składnikami. Posiada olej migdałowy i sezamowy. Swietnie nawilża. Sama jej używam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Sucha skóra dziecka

                  Na takie miejscowe przesuszenia skóry, proponuję zaopatrzyć się w produkt typu Alantan Plus - jest to maść o konsystencji tłustej, przez co dłużej się wchłania, ale też dłużej utrzymuje na skórze. My akurat kupujemy w Melissie (https://www.apteka-melissa.pl/produk...-30-g,704.html), bo jest tam tania. Emolium nie zawsze działa na takie miejscowe stany przesuszenia i potrzeba zastosowania punktowego.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Sucha skóra dziecka

                    Moje najmłodsze dziecko ma suchą skórę podobnie jak ja,dlatego do jego codziennej pielęgnacji używam emulsji Lipikar Lait od firmy La Roche Posay. Świetnie nawilża skórę, uzupełnia poziom lipidów i co najważniejsze ma fajny skład. Poleciła mi ją koleżanka i jestem mega zadowolona. Dodatkowym plusem jest to, że używam jej też ja

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Sucha skóra dziecka

                      La Roche-Posay ma bardzo pozytywne opinie blogerek zagranicznych, a ta emulsja rzeczywiście świetnie nawilża skórę dziecka. Ja ją kupuję w aptece i sama też używam bo mam przesuszoną po wakacjach.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Sucha skóra dziecka

                        Emolienty są dobre jako uzupełnienie codziennej pielęgnacji dziecka, wszystko jedno czy mającego choroby dermatologiczne czy nie, ale ja bym się bardziej skupiła na znalezieniu dobrego balsamu albo kremu do ciała. Emolium nie ma zbyt wygodnej konsystencji dla dzieci, które są bardzo ruchliwe i zaraz wszystko wsmarują w ubranka czy otoczenie. Lepiej zainwestować w dobry, czasem nieco droższy, ale za to szybciej wchłaniający się krem. Plusem takich kosmetyków dla dzieci jest to, że cała rodzina może z nich korzystać, bo nie zawierają wielu szkodliwych substancji i konserwantów. Uczmy dzieci od małego prawidłowej pielęgnacji, a się im to opłaci w przyszłości.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Sucha skóra dziecka

                          Na suchą skórę najlepsze są kąpiele w krochmalu swojej roboty.
                          U mojego dziecka zdziałało cuda.
                          bluzki wizytowe

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Sucha skóra dziecka

                            Kiedy zauważysz suche miejsca na skórze, zadziałaj jak najszybciej. Zmienione miejsca warto smarować kremami zawierającymi substancje kojące i nawilżające, takie jak bisabolol, alantoina czy pantenol.
                            soczewki miesięczne

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Sucha skóra dziecka

                              Oj był czas, że moje dziecko też miało bardzo suchą skórę. Na szczęście pomogło dolewanie oliwki do wody podczas kąpieli i skóra się ładnie nawilżyła

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Sucha skóra dziecka

                                Najlepiej używać łagodnych środków takich jak emolienty.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X