Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pryszczyki - nie wiem co to :/

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pryszczyki - nie wiem co to :/

    Hej,

    kurcze...dziś święto i nie ma gdzie uderzyć do lekarza. Na główce mojego dziecka pojawiły się dziwne pryszcze... dziwne dla mnie bo wcześniej miał tylko potówki a tu jakaś nowość. Przesyłam zdjęcie tego, może któreś z Waszych pociech też było wysypane jak mój synek. Proszę dajcie znać, czy kojarzycie...
    Attached Files
    Bóg nam nie daruje, Bóg dokopie nam,
    gdy ktoś z nas zepsuje to, co dał nam sam...
  •    
       

    #2
    Witaj.A od kiedy to ma i czy tylko na czole?


    Skomentuj


      #3
      po nocy się pojawiło dzisiejszej i tylko na czole
      Bóg nam nie daruje, Bóg dokopie nam,
      gdy ktoś z nas zepsuje to, co dał nam sam...

      Skomentuj


        #4
        Uczulenie to chyba nie jest...Moja córcia miała coś podobnego na szyji ale tylko troszeczkę nie na takiej powierzchni jak Twój byłam u dermatologa i ta powiedziała że to jest wirusowe zapalenie skóry przepisała maść którą dwa razy posmarowałam i przeszło, oj chyba bez lekarza się nieobędzie.A jeszcze czy synek jest niespokojny czy ma gorączkę?


        Skomentuj


          #5
          Aniu,
          dziękuję za opowiedź. Synek jest taki jak zawsze. Ta wysypka go nie swędzi... po prostu jest. Ja też niczego nowego do diety nie wprowadzałam... Gorączki na szczęście brak. Wczoraj miał tylko lekkie problemy z brzuszkiem, bo połknął włosa i później robił kilka zielonych kupek aż włos nie wyszedł.Potem wszystko wróciło do normalności. To mogło być od tego??
          Bóg nam nie daruje, Bóg dokopie nam,
          gdy ktoś z nas zepsuje to, co dał nam sam...

          Skomentuj


            #6
            BACHUS moja Tosienka miala cos takiego jak zjadla miod.uczulenie znaczy.miala cos takiego na plecach i samo zniklo.Ja bym zaczekala dzien dwa a ewentualnie potem do lekarza.
            shannon

            Skomentuj


              #7
              Dziękuję Mamuśki za dobre rady Tak zrobimy, jeśli do poniedziałku nie zejdzie to do lekarza. A póki co przemywam Bronkowi to solą fizjologiczną. Czy może wodą przygotowaną lepiej?
              Bóg nam nie daruje, Bóg dokopie nam,
              gdy ktoś z nas zepsuje to, co dał nam sam...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                myślę że dobrze by było przemywać czółko wacikiem nasączonym rumiankiem

                Skomentuj

                       
                Working...
                X