Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziwne zachowanie przy zasypianiu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dziwne zachowanie przy zasypianiu

    Witam!!! Jestem nowa na forum i chcialam wszystkich serdecznie pozdrowic. Mam problem z moja 4 miesieczna córeczką Lenką a mianowicie podczas zasypiania zdarzaja jej sie dziwne epizody-zaczyna sie od przewracania oczami tak ze czasami widac same bialka, potem robi rozne dziwne minki-najczesciej sie usmiecha a potem zaczyna sie wyginac i prezyc na wszystkie strony, czasami robi sie na chwile sina na twarzy. Wyglada to przerazajaco. Problem w tym ze mieszkam w Anglii i bylam u lekarza podstawowej opieki, ale ona to zbagatelizowala mowiac ze to minie. Nie wiem co mam robic. Lena tak sie zachowuje od urodzenia, czasami ma tak nawet kilka razy w ciagu dnia. Zawsze tak sie dzieje gdy zasypia. Prosze napiszcie jesli macie podobne doswiadczenia ze swoimi pociechami.
    Pozdrawiam!!!!
    Kasia
  •    
       

    #2
    Witaj ,
    na początek zmień lekarza!!
    Kurcze dziwna sprawa , wiesz dam CI stronkę piszą tu fajni lekarze i odpowiadają w godzinę http://www.dziecko24.pl/ może warto napisać
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj


      #3
      kurka jak to zbagatelizowała ??!! Napisz do tych lekarzy co Iza Ci link podała. I daj znać co Ci odpowiedzieli
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        #4
        a ,moze zanim pojdziesz nastepnym razem do lekarza nagraj jej zachowanie bo moze lekarz bagatelizuje, bo mysli o innym zachowaniu niz ty??? a teraz na komorke czy kamere mozna nagrac i pokazac... wsparcie techniczne

        Skomentuj


          #5
          Dziekuje Wam bardzo za odpowiedzi. Na pewno skorzystam z tej stronki zobaczymy co odpowiedza. Natomiast co do opieki zdrowotnej u lekarzy podstawowej opieki w Anglii to jest ona tragiczna, a dla nich panaceum na wszystko jest.....paracetamol To taka ciekawostka.
          Pozdrawiam!!!!
          Kasia

          Skomentuj

                 
          Working...
          X