Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

odchylanie główki na bok...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    odchylanie główki na bok...

    Witam! Moja córka ma 7 miesięcy, od kilku dobrych dni tak dziwnie wygina główkę w jedną stronę, parę razy w ciągu dnia, kładzie ją przez moment prawie na ramieniu i zaraz potem prostuje. Zastanawiam się co to może być.. byłam z nią u lekarza i przy okazji o to zapytałam, pediatra stwierdził że trzyma główkę oraz odwraca symetrycznie ale możliwe że trzeba będzie zrobić badania. Czy Wasze maleństwo miało coś takiego? Co się okazało?
    Pozdrawiam
  •    
       

    #2
    Witaj,
    czy córeczka kładzie ją w sposób jakby chciała polikiem dotknąć ramienia?
    Koleżanki córeczka robi tak od urodzenia aż do dziś i sami nie widzą dlaczego.Kiedyś lekarz (była u prywatnego)zlecił rehabilitację i jest efekt nie robi tak często a i jej Mama zwraca je jj uwagę aby tak nie robiła.1 lipca kończy 2 latka
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj


      #3
      Nie polikiem nie, tak poprostu zgina główkę w lewy bok. Chyba najlepiej pójść na dodatkowe badanie i tak też zrobimy

      Skomentuj


        #4
        moja corka od urodzenia pochylala glowke w jedna strone.o to ci chodzi?miala tak przekrzywiona na prawo chyba(nie pamietam)
        shannon

        Skomentuj


          #5
          ja właśnie jestem po wczorajszej wizycie u naszej pediatry. Maluch nasz też zdecydowanie lubi bardziej mieć główkę na jedną stronę przechyloną:/ Pediatra zaleciła kontakt z neurologiem więc zobaczymy co fachowiec powie na ten temat. Proponuję też abyś postarała sie o skierowanie do specjalisty dla własnego spokoju bo pewno dziecku nic nie jest
          Bóg nam nie daruje, Bóg dokopie nam,
          gdy ktoś z nas zepsuje to, co dał nam sam...

          Skomentuj


            #6
            shannon moja mała robi tak od dobrych kilku dni, nie od urodzenia więc nie wiem czy to to samo..jak ją trzymam na rękach to odwraca główkę ładnie w obie strony ale czasem właśnie mi ją wygina i zawsze na lewo..

            bachus tak zrobię sprawdzić u specjalisty nie zaszkodzi

            Skomentuj

                   
            Working...
            X