Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciąża bliźniacza

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ciąża bliźniacza

    Jestem w ciąży bliźniaczej!!! Martwię się czy sobie poradzę! Z jednym dzieckiem jest sporo do roboty, a co dopiero z dwójką i to naraz ((
    Last edited by kiwi; 24-06-2008, 12:00.
  •    
       

    #2
    Moja dobra koleżanka ma bliźniaki, teraz to już takie odchowane. Na początku było faktycznie ciężko, ale pomyśl, że za jednym zamachem zaraz dwójka!

    Skomentuj


      #3
      Kiwi jestem pewna, że znakomicie sobie poradzisz
      pozdrawiam

      Skomentuj


        #4
        jestem pewna ze dasz rade. napewno na poczatku bedzie ciezko ale jak wpadniesz w rytm i wszyscy troje nauczycie sie co kiedy jak gdzie i ile to zobaczysz jak bedzie cudownie. pozdrawiam i duzo zdrowka
        PAULINKA 31.8.2003
        VICTORIA 20.5.2008

        12.1.2009r raczkowanie
        13.1.2009 pozegnanie cycunia
        16.1.2009 samodzielne siadanie

        Skomentuj


          #5
          a ja marzyłam zawsze o bliźniakach
          głowa do góry będzie dobrze


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            #6
            Ja zawsze chciałam mieć bliźniaczki ale ani w mojej ani w męża rodzinie one nie występują więc marne szanse

            Będzie dobrze zobaczysz!

            Skomentuj


              #7
              Napisane przez kiwi Pokaż wiadomość
              Jestem w ciąży bliźniaczej!!! Martwię się czy sobie poradzę! Z jednym dzieckiem jest sporo do roboty, a co dopiero z dwójką i to naraz ((
              Ciesz się ciążą, problemy o ile będą to same się rozwiążą.
              pozdrawiam B

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                koniczynka u mnie w rodzinie tez nigdy nie wystepowaly, ja jestem z pierwszych blizniakow tak wiec szanse jakies sa
                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                Skomentuj


                  #9
                  ciąż abliźniacza

                  Witam serdecznie!
                  Jestem w ciąży 8 tydzień od zapłodnienia- ciąża bliźniacza, mamy już dwójke dzieci planowaliśmy trzecie, ale podwójna ciąża nas zaskoczyła, cieszymy sie z mężem ale nie wiem jak sobie poradzimy. Proszę o kontakt osoby które już mają bliźnięta albo sa w ciąży z bliźniakami Pozdrawiam serdecznie

                  Skomentuj


                    #10
                    witam ja też jestem w 22tyg ciązy blizniaczej i mam juz dwoje dzieci lecz nie blizniaki tez chcieliśmy mieć trzecie dziecko ale nie od razu dwoje co było dla nas wielkim szokiem nie wiem jak to będzie bedziemy cieszyć sie za dwoje ważnie jest to żeby były zdrowe bo to jest naj ważniejsze a tak to wszystko będzie w pożądku

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      mamamia

                      witam cię mamamia ja też jestem w takiej sytuaci jak ty i myśle że jeżeli dałaś sobie radę z dwojgiem dzieci to i dasz sobie radę z tymi więc nie ma się co martwić na zapas tylko trzeba mysleć pozytywnie a wszystko będzie ok jeszcze przyjdą czasy kiedy będziesz się śmiała z tych obaw pozdrawiam

                      Skomentuj


                        #12
                        też bede miała blizniaki

                        3 dni temu mialam pierwsze usg dowiedzialam sie ze jestem w ciazy blizniaczej w 9tygodniu....fakt z 1 dzieckiem jest duzo roboty a co dopiero z 2 hehehe najwazniejsze zeby na siebie uwazac i zeby wszystko przebiegalo dobrze az do porodu niestety los tez lubi platac figle...ale damy rade inni dali my tez damy

                        Skomentuj


                          #13
                          hej dziewczyny ja wam zazdroszcze ja bym bardzo chcialam miec blizniakijestem w 8tc usg jeszcze nie mialam wiec nadzieja jakas jest

                          Skomentuj


                            #14
                            Hej, moje dzieciaczki są już ze mną 27 tygodni, powiem Wam, że jak na razie nie martwię się tym, co będzie, narazie ważne, żeby urodzili się zdrowi, a potem....... no cóż kilka miesięcy wyjęte z życiorysu, ale podobno, później jest łatwiej niż z jednym dzieckiem. Tak bynajmniej słyszałam od kobiet, które mają starsze bliźniaki. Na razie martwię się, czy nie będą chcieli za szybko się urodzić, no i nieszczęsny zespół podkradania...W 25 tygodniu było wszystko ok, ale w 30 znowu jadę na usg trójwymiarowe, żeby sprawdzić jak się mają. A jak to u was wygląda? jedno łożysko czy dwa? bo to najważniejsze.


                            Skomentuj


                              #15
                              Czesc dziewczynki.ja tez bede miec blizniaki jestem w 28 tygodniu.jak narazie wszystko jest ok.na szczescie to bliznieta dwujajowe wiec kazde ma swoje łożysko.ale martwia mnie niebolesne skurcze.tym bardziej sie martwie ze miaszkam w Irlandii i kazdy lekarz twierdzi ze tak ma byc wiec juz sama nie wiem co o tym myslec.ale nie boje sie ani porodu ani tego co bedzie pozniej.dziekuje Bogu ze bede miec blizniaki.bardzo sie z mezem cieszymy.głowa do gory dziecko to skarb a dwoje to jeszcze wiekszy
                              titka78

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X