Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zapalenie pluc

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • czekladka24
    replied
    Odp: Zapalenie pluc

    na na szczęście ostatnio ominęło a też było zagrożenie

    Leave a comment:

  •    
       

  • necia_2812
    replied
    Odp: Zapalenie pluc

    ehh.. Przeżyłam podobną sytuację. Moja córka trafiła do szpitala z zapaleniem płuc gdy miała miesiąc. Widok własnego dziecka z kroplówką w główce, podłączonego na stałe do tlenu i pulsoksymetru było bardzo smutne i dołujące.

    Leave a comment:


  • anna31
    replied
    Inso nie martw się wszystko będzie dobrze.Mój synek miał 5 m jak trafił do szpitala z zapaleniem płuc w stanie ciężkim z dusznościami.Co najgorsze nie mogłam być z nim bez przerwy tylko dojeżdzałam na karmienie 3 razy dziennie, było to 11 lat temu i wtedy niebyło jeszcze opcji bycia z dzieckiem 24 g na dobę.W listopadzie byłam z córeczką w szpitalu też z zapaleniem płuc i cieszyłam się że mogę być z nią non stop.Okazało się że córeczka miała zapalenie płuc właśnie z alergii (uczulona jest na mleko i pleśnie)

    Leave a comment:


  • pinklady
    replied
    Inso ale to smutne!
    Przykro mi i wiem co przeżywasz, mój starszy syn miał zapalenie płuc jak miał 2 tygodnie, był karmiony sonda i leżał w stanie agonalnym. ale na szczęście wszystko się dobrze skonczyło.
    dobrze że trafiłaś do szpitala dość szybko, nie martw się , bedzie dobrze!

    Leave a comment:


  • insoomnia
    started a topic Zapalenie pluc

    Zapalenie pluc

    Alo Mamuski, juz nabawilysmy sie z Laurusia zapalenia plucek
    Jestem tak zdolowana.. i teraz mamy lezec 7-10 dni w szpitalu. Zaczelo sie w sobote od malego katarku, potem jakos go prawie zwalczyslismy, to w poniedzialek pojawil sie maly kaszelek, nasilil sie we srode, to mysle zadzwonie do lekarki zeby na wizyte przyjechala domowa, no i powiedziala, ze nie podoba jej sie po osluchaniu lewa strona . Wyslala nas ze skierowaniem do szpitala, tam na zdjeciu nic nie wykazalo (bo Mala ma tylko 1,5 miesiac) to sie pytal czy chcemy zostawic ja w szpitalu czy zabrac do domu. No ale na szczescie ja i moj Kochany postanowilismy polozyc ja do szpitala, no i ciesze sie ze tak zrobilismy.. i nie wiem czy ona ma jakis refluks czy to jakies przeziebienie. A wogole to mielismy takie jeszcze szczescie w nieszczesciu bo okazalo sie ze mala jest uczulona na mleko NAN1 co ja od urodzenia dokarmialam i teraz karmie samym tym mlekiem..paranoja ze wczesniej lekarze ja widzieli i nic.. Ta w szpitalu tylko spojrzala na jej buzie i uszka i bach przechodzimy na Nutramigen. Ehh.. jeszcze mielismy chrzcic w ta niedziele Laurusie i tez musielismy wszystko odwolac.
       
Working...
X