Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sen dziecka.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sen dziecka.

    Witam.
    Jestem mamą 10 miesiecznego synka i od 5 dni jakos dziwnie spi w nocy i zastanawiam sie dlaczego, oczywiscie powodem moga być ząbki ale troszke inaczej sie zachowuje niz na ząbki. Tak mysle czy on nie spi za duzo i dlatego w nocy jest taki niespokojny i budzi sie o 6 juz wyspany. Moze to tez zmiana mleka na "następne" chociaz nie wiem czym ono sie różni.Moze to lęki nocny czy sny sama juz nie wiem. Poza tym w dzien ma 2 drzemki , i to czasem ma jedną ktora trwa 2h a druga 1h. a spac idzie ok 20:30-21.
    I teraz nie wiem o co chodzi a ja chodze jak zoombiii, niewyspana.
    A Wy jak macie/miałyscie ze swoimi dziećmi. ?
    Last edited by ewelinkaaa7; 22-03-2009, 11:35.
  •    
       

    #2
    Witaj ,
    Ewelinko ja bym stawiała na ząbki.
    Ale opisze Ci sen Amelki :
    Amelka wstaje punkt 6 (co do minuty) buszuje do 11-12 i idzie spać na około 2 godziny.Do wieczora nie śpi nic przetrzymuje ją i idzie spać ok 21.Wstaje 6.
    Czasem jest tak że wstaje o 6 idzie spać o 10 i wstaje po 2-3 godzinach.A potem śpi między-17-18 .Kąpiel i spanie 23 a i tak wstaje o 6.
    Śpi tak od nie całego miesiąca , a ja muszę sie przestawić na poranne wstawanie, gdyż Amesia zawsze wstawała ok 8.
    Od tygodnia kręci się w nocy , chodzi po łóżeczku i się ślini więc wiem że to ząbki.

    Może spróbuj przemęczyć synka do wieczora , ale powiedz jak dziwnie śpi ?wierci się ?
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj


      #3
      Werci sie i kręci i popłakuje, zasypia na chwile i znowu to samo kręcenie sie i płacz, dzisiaj tak od 24-6 rano co 15-30minut.

      Skomentuj


        #4
        ewelinka dla mnie to tez wyglada na zabki.Moj synek dobrze sypia ale jezeli budzi sie i nawet po tym jak go przytule nie moze zasnac za kilka dni okazuje sie ze ma nowy zabek.W ciagu dnia na pewno zauwazysz ze dziecko jest marudne albo sie slini.Moj maly czesciej robi wtedy kupke chociaz nie ma biegunki i ma lekka goraczke.

        Skomentuj


          #5
          A w dzien jest marudka to fakt no i wyszła mu górna 1 a teraz zauwazylam plamke białą na dziąsle drugiej górnej jedynki.A kupke tez robi częsciej bez biegunkowo i bez gorączkowo.

          Skomentuj


            #6
            Ewelinko i problem rozwiązany
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              #7
              Też stawiam na ząbki. Mój synek ma niecałe 11 miesięcy i sytuacja jest identyczna. Czasem przed snem daję mu Nurofen i widać, że wtedy śpi mu się lepiej.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X