Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czy to odparzenie??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    czy to odparzenie??

    dziewczyny ogólnie mój synek ma ładną pupcię i udka bez zadnych odparzeń ale moszna i siusiaczek są zaczerwienione na jajeczkach skórka schodzi tak przy połączeniu skóry z udkami nie wiem czy te miejsca też smarujecie kremem na odparzenia? ja używam kremu z nivea baby ale smaruję tylko pośladki i pachwinki... jak to było u was?
    1.03.2009 9:55 FILIPEK
  •    
       

    #2
    Hej ,
    wiesz ja mam dziewczynkę ale wydaje mi się ,że powinnaś smarować moszne i siusiaczkaNie zaszkodzi a pomoże.
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj


      #3
      Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
      dziewczyny ogólnie mój synek ma ładną pupcię i udka bez zadnych odparzeń ale moszna i siusiaczek są zaczerwienione na jajeczkach skórka schodzi tak przy połączeniu skóry z udkami nie wiem czy te miejsca też smarujecie kremem na odparzenia? ja używam kremu z nivea baby ale smaruję tylko pośladki i pachwinki... jak to było u was?
      witaj,najlepszy krem na odparzenia to sudocrem.Ja go stosuję profilaktycznie i moja Amelka nigdy nie miała odparzeń.
      AMELKA UR.27.03.2008

      Skomentuj


        #4
        Moze sprobuj tormentiolu lub penatenu na odpazenia.

        Skomentuj


          #5
          Popieram, ze sudocrem jest najlepszy. Codziennie go uzywamy. Raz jak sie odparzenie przyplatalo, to zaden krem nie pomogl. Od tamtej pory pupcia jest glaciutka. A i wazne jest, zeby przy kazdym przewijaniu, przemywac woda miejsca odparzone i wietrzyc pupcie, szybciej sie goi.
          O Nivea nie slyszalam dobrych opini, sama mam uczulenie na te kosmetyki.
          FRANEK 16.08.2008

          Skomentuj


            #6
            Dla każdego dziecka jest dobre coś innego!Ja używałam Tormentiolu!Sudocrem nic nie pomagał i pediatra polecił mi Tormentiol!Ja z tego co widzę to nie chodzi o krem tylko o to czy smarowac całość przyrodzenia męskiegoOtórz tak !Mocz najbardziej podrażnia właśnie siusiaka i jąderka!
            Ewa
            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
            3150g.55cm.
            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

            Skomentuj


              #7
              Sudokrem mojemu małemu wysusza pupe,i jest dobry jak odparzenie juz jest duzeeee.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                no właśnie chodzi mi konkretnie o to czy mam smarować też jajeczka
                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                Skomentuj


                  #9
                  Smaruj te jajeczka bo przecież muszą być zdrowe
                  Ewa
                  moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                  Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                  3150g.55cm.
                  10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                  Skomentuj


                    #10
                    a siusiaczka jakos specjalnie myć? bo ja przemywam przy przebieraniu pupkę i okolice gąbeczką mokrą i mydełkiem dla dzieci ale nie wiem czy coś jeszcze tam kąbinować... eh z dziewczynkami jest chyba łatwiej
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Wiesz co ja niczym specjalnym nie przemywałam!Na początku tak jak Ty a później to chusteczkami!Tylko wiesz tak jak już pisałam każde dziecko jest inne!Ja np kąpałam mojego syna w tzw KALI!Bo miał dużo krostek a to jest odkażające!Tak barwia wodę na fioletowo!Rozpuszczałam to w słoiku i po troszku do każdej kąpieli dolewałam
                      Ewa
                      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                      3150g.55cm.
                      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                      Skomentuj


                        #12
                        Przy przewijaniu maluszka, zmianie pieluszki wystarczy jak przemyjesz siusiaka woda z mydelkiem, bo to jest wskazane przy odparzeniach, zeby przemywac pupcie, wiec i siusiaczka tez przy okazji przemywaj. Nic wiecej nie musisz robic z siusiakiem. jajeczka jak najbardziej smaruj. Oprocz tego nie wiem czy wiesz, ale w trakcie kapieli powinnas malemu sciagac skorke. tam tez zbieraja sie zanieczyszcenia, wystarcy delikatnie przemyc. A odciaganie uchroni malego przed stulejka. Sa rozne opinie na ten temat, ale powinno sie to robic.Pozdrawiam.
                        FRANEK 16.08.2008

                        Skomentuj


                          #13
                          Dziewczyny, ja też uważam, że SUDOCREM jest najlepszym kremem na odparzenia. Wystarczy raz posmarować i pupcia wraca do normy. Problem w tym, że jak większość kremów przeciw odparzeniom, ten też zawiera Cynk, który nie jest obojętny dla organizmu człowieka. Krótko mówiąc, nie powinno się go nadużywać - wiem to od lekarza. Ja go stosuję tylko wtedy gdy pojawia się problem, a normalnie posypuję pupę Małego pudrem (ale takim bez cynku, bo wiele też go zawiera). Dobry jest też 'zielony' Linomag
                          1% dla synka mojej koleżanki: www.sebus.pl Pomóżcie jeśli możecie. Dzięki!

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X