Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zadbaj O Włosy Dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zadbaj O Włosy Dziecka

    mam pytanie czy któraś ma może jakiś sposób babci na odżywiebie włosków dziecka bo z tyłu główki ma takie delikatne sianko, jak macie coś sprawdzonego to czekam na podpowiedz co z tym zrobić
  •    
       

    #2
    Moj synek tez mial "sianko" - wloski nabraly "wigoru" gdy maly juz tyle nie lezal. Mysle ze szkoda ingerowac we wloski maluszka.
    A ile Twoja pociecha ma ?

    Skomentuj


      #3
      Goplana ma rację!Jedyne co możesz zrobić to kusić dobry szampon do mycia włosków i często je szczotkuj!Choćby jeszcze nie bardzo było co!To oczyszcza skórę głowy i włoski są zdrowsze dzieki temu!
      Ewa
      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
      3150g.55cm.
      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

      Skomentuj


        #4
        Moja mała też miala takie siano z tyłu glowy a zwłaszcza rano po wstaniu i cięzko bylo ją uczesać.Kupiłam taką mgiełkę do włosów Radical spryskam włosy delikatnie i elegancko się czeszą. Polecam.


        Skomentuj


          #5
          takie sianko powstaje na skutek wycierania wlosow mozesz przycinac skoltunionewlosy.nie przejmuje sie tym jak malec tyle niebedzie lezal to wyrosna mu zdrowe mocniejsze wlosy w tym miejscu i problem sie sam rozwiaze
          PAULINKA 31.8.2003
          VICTORIA 20.5.2008

          12.1.2009r raczkowanie
          13.1.2009 pozegnanie cycunia
          16.1.2009 samodzielne siadanie

          Skomentuj


            #6
            Napisane przez LAURA_13 Pokaż wiadomość
            mam pytanie czy któraś ma może jakiś sposób babci na odżywiebie włosków dziecka bo z tyłu główki ma takie delikatne sianko, jak macie coś sprawdzonego to czekam na podpowiedz co z tym zrobić
            Witaj,
            nie mam żadnego złotego środka na sianko
            ale to chyba maja wszystkie dzieci "leżące" bo włoski się kosmacą od poduszeczki...
            Malec będzie starszy to i sianka nie będzie...
            pozdrawiam

            Skomentuj

                   
            Working...
            X