Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Synek wciąż wrzeszczy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Witam,
    moja Agatka miała identycznie, "darła" się przy każdym przebieraniu i przy kąpieli, nie wiedziałam o co chodzi, położna gdy przyszła i musiałam rozebrać Agatkę, to też strasznie płakała, wtedy położna powiedziała, że widocznie Agatka jest ciepłolubna od tamtej pory starałam się zawsze bardzo nagrzać w pokoju zanim ją przebrałam, nie pamiętam czy tak odrazu pomogło, ale po ok 1,5 miesiąca przeszło całkowicie. Od tamtej pory nie płacze już przy przebieraniu czy kąpieli, chyba, że ma jeszcze dodatkowo jakiś inny powód, np jest zmęczona lub głodna to potrafi tak krzyczeć, że uszy bolą. Ma bardzo mocny głosik, poznali już ją po tym w szpitalu
    A co do kolek, to nie miała ich, choć ludzie słyszący jej płacz często nam to sugerowali, ale ona już poprostu ma taki mocny głosik.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      witam
      gdy moja Sara była malutka-w 2-3 tygodniu po urodzeniu zaczęły sią krzyki - i to jakie...cała okolica ją słyszała, nie pomagało nic- kompletnie nic!!! masaze brzuszka, auto, suszarki itd. ... dopiero jak trafiłysmy do szpitala (mała sie zachłysnęła pokarmem) okazało sie że ma bardzo słabo wykształcony układ pokarmowyi wydalniczy i ma ogromne wzdecie... no i bidulka lezała na brzuszku żeby jej zeszlo az w koncu wlozyli jej ''sucho rurke''(czy cos takiego) no i dopiero wtedy jej gazy odeszły....

      Skomentuj


        #18
        Napisane przez ksabi Pokaż wiadomość
        Mój 3 tygodniowy syn okropnie wrzeszczy prawie przy każdym przebieraniu, nie wspominając już o kąpieli, bo wtedy to już daje popis swojej złości. Tak samo jest jak jest głodny albo jak nie może usnąć. Czasami nawet budzi się z płaczem.
        Czy wyrośnie z tego, czy tak już będzie zawsze?
        Bardzo proszę o poradę.
        Witaj, nasz synek też nam dawał popalić przy każdej okazji
        ale przy kąpieli był spokojny...
        Wracając do Twojego pytania to maleństwo spotkało się z dużą ilością nowych doznań i wrażeń jak się oswoi to powinno być lepiej...
        A i starajcie się nie denerwować przy jego płaczu bo on czuje wszystko i jeszcze bardziej wrzeszczy
        pokonajcie go cierpliwością i miłością
        pozdrawiam

        Skomentuj


          #19
          na wariactwa mojego Patryka najlepiej dziala dzwiek suszarki naprawde polecam - u mnie dziala to niesamowicie. nawet kupilam specjalnie dla niego plytke na allegro -sen bobasa- wlasnie z dzwiekiem suszarki i odkurzacza i musze przyznac ze naprawde skuteczne
          pozdrawiam!

          Skomentuj


            #20
            a może nietolerancja?

            Moja Ania przez Dwamiesiace bardzo mało spała w ciagu dnia,była płaczliwa i niespokojna a do tego dołączyła sie wysypka.....po wizycie u najfajniejszej pani doktor na świecie okazało się że Ania cierpi na bole brzuszka z powodu nietolerancji mleka krowiego!! Zmienilam swoja diete oraz mleko którym dokarmiam mała na Nutramigen i teraz to jest dziecko nie do poznania....uśmiecha sie, opowiada i śpi spokojniej ! Moze warto prześledzic ten trop? A co do kapieli... to przez okolo miesiac sie awanturowała przy myciu głowy a przy ubieraniu do tej pory pod koniec sie złości (ale tym sie nie należy przejmowac!!)


            Skomentuj


              #21
              Odp: Synek wciąż wrzeszczy

              wiesz, mój malec nie płacze przy przebieraniu, bo zawsze przy przewijaku mam jakąś fajną interesującą zabawkę i jak jest mu coś nie tak to mu ją podaję

              Skomentuj


                #22
                Odp: Synek wciąż wrzeszczy

                Może ma jakieś problemy zdrowotne i dlatego tak krzyczy? Synek mojej koleżanki jest bardzo nadpobudliwy i praktycznie wciąż zachowuje się bardzo głośno. Jego mama na początku uważała to za normalne ale po wizycie u lekarza okazało się że mały może mieć ADHD lub autyzm. Zaczęło się szukanie diagnozy, latanie po lekarzach. Ostatnio mówiła mi, że lekarz polecił jej ośrodek z zajęciami dla dzieci http://www.trampolina-dzieci.pl/ofer...a-sensoryczna/ Podobno dziecko może się tam wyciszyć i nauczyć życia z innymi ludźmi.
                Moim zdaniem powinno się szukać przyczyn zachowania dziecka jeśli jest ono niepokojące. nie ma co bagatelizować.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X