Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Polecam mamom - udany zakup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Polecam mamom - udany zakup

    Hej,
    chciałam Wam polecić plastykowe, turystyczne pudełko Huggies na kilkanaście
    chusteczek nawilżanych - już nie musimy zabierać na spacer całego opakowania.
    Do pudełka pasują także paklanki (woreczki na zużyte pieluszki)

    Ja osobiście używam takiego pudełka przez ostatnie kilka miesięcy i cały czas
    jest sprawne. Mój synek je uwielbia - przykleiłam na nim naklejki Teletubbies.

    Z tego co widzę pudełka są dostępne na allegro.
    pa
    ania
  •    
       

    #2
    Ja również miałam takie pudełko, ale wylądowało w koszu z racji tego, że się nie sprawdziło. Moje się niestety ciągle otwierało całe, a i ten mały otworek też się nie domykał, w efekcie czego chusteczki szybko wysychały .
    1% dla synka mojej koleżanki: www.sebus.pl Pomóżcie jeśli możecie. Dzięki!

    Skomentuj


      #3
      pościel feretti

      ja polecam wszystkim pościel feretti która jak dla mnie jest numer 1. na rynku. kupiłam 6 elementowy zestaw i obijakiem long i pościel sprawdza mi sie na medal. potwierdzam wszystko co pisze o niej producent feretti.pl. mogłaby być tylko trochę tańsza bo ceny produktów dziecięcych wogóle dla mnie są z kosmosu ale w jej przypadku można przełknąć bo jest bardzo trwała.

      Oficjalna testerka La Roche Posay Anthelios

      Skomentuj


        #4
        Cieszę się, że wpadłam na ten wątek bo właśnie myślę o wiosennej zmianie pościeli. zaraz zobaczę co oni tam mają
        pozdrawiam i życzę miłego dnia.

        Skomentuj


          #5
          Tutaj masz cały wątek o pościeli Feretti:
          http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=2049

          Są różne opinie Dla mnie akurat nie jest warta swojej ceny, wylądowała
          u dziadków gdzie mała śpi pod nią sporadycznie. Znalazłam tańszą z
          Glucka a wiele lepszą.

          Pozdrawiam


          Skomentuj


            #6
            Dziękuję Ci za odesłanie do wątku o posieli
            bardzo to miłe

            Skomentuj


              #7
              Nie wiem nic o pościeli Feretti, ale popieram Nusiakową jeśli chodzi o
              pościel Gluck.
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                animalia1 nie ma sprawy Trzeba sobie pomagać


                Skomentuj


                  #9
                  A pościel z Glucka jak dla nas rewelacja.
                  Mała śpi tam gdzie ma spać, a nie wędruje po całym łóżeczku. Teraz wie, że główka ma być na podusi, a wcześniej musiałam ją szukać w nocy
                  Bo tamta poduszeczka coś jej nie podchodziła i urządzała sobie wędrówki.
                  Kołderka fajnie otula mojego maluszka.
                  A ochraniacz? No cóż, już prawie bezużyteczny.
                  Nie wiem ile Twój maluszek już ma, ale ja wyciągnęłam mojemu szkrabowi
                  już szczebelki z łóżeczka i sama sobie wchodzi i wychodzi. Przez co
                  ochraniacza prawie nie ma. Zresztą jak już pisałam, nie szalej po całym
                  łóżeczku więc nie pojawiają jej tez się guzy na główce
                  Ja jestem z niej bardzo zadowolona Dużo tańsza, ładne poszewki można
                  sobie do tego dobrać. Polecam


                  Skomentuj


                    #10
                    a z czego jest ta pościel glucka? zdecydowaliśmy z meżem że o ile będziemy w stanie to będziemy kupować małemu wszytko z tworzyw naturalnych. na bawełnie przejechałam sie nie raz i kupić dobrą nie jest łątwo a i cena jest odpowiednio wysoka. feretti ma pościel ze specjalnej tkaniny purista a wkład kołderki jest wytworzony z ziaren kukurydzy. bardzo dobrze przepuszcza powietrze a jednocześnie utrzymuje stałą temp w czasie snu. my jesteśmy zadowoleni bo maly sie nie poci

                    Oficjalna testerka La Roche Posay Anthelios

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X