Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mało je dużo pije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mało je dużo pije

    Moj synek ma prawie 7 miesiecy od 2-3 tygodni zauwazyłam ze ma kiepski apetyt ,mleko je tylko przez sen inaczej nie zje ogolnie wszystkim pluje kaszkami,zupkami,deserkami nawet ciasteczkami wszystkie podziubie i zostawi przerwy miedzy posilkami sa dlugie potrafi dlugo nie jesc inie jest glodny za to duzo pije bardzo duzo na wieczor nawet 3 butelki 125ml zauwazylam tez ze czasem ma podkrazone oczka czy to jakas oznaka choroby czy poprostu niejadek??a moze rekacje taka ze ida mu zabki??
  •    
       

    #2
    A co pije? Wodę czy soczki?

    Skomentuj


      #3
      głównie herbatki z Hippa pije

      Skomentuj


        #4
        A ma opuchniete dziasla?Bo jezeli tak, to pewnie zabki mu ida. ja mam ten sam problem, to juz trwa od 5 tyg. Czasami karmie go na sile, bo inaczej w ogole by nie jadl. tez duzo pije herbatek, a mleka to w ogole nie che, nawet per\zez sen. Wybily mu sie zabki, ale musza go bardzo bolec, bo ciezko go nakarmic. Ale jest wesoly,sprezynuje, zaczal pelzac, wiec przestalam sie juz tak przejmowac, bo w paranoje mozna popasc. No i dodam, ze maly jest od urodzenia niejadkiem. A ile wazy Twoja dzidzia?pozdrawiam.
        FRANEK 16.08.2008

        Skomentuj


          #5
          wazy 7kg ma 7 miesiecy

          Skomentuj


            #6
            Jak mały, zaczął lepiej jesc, czy nadal jedzienie jest problemem?pozdrawiam.
            FRANEK 16.08.2008

            Skomentuj


              #7
              Dzis przez cały dzien zjadł pół słoiczka małego obiadku,butelke 180ml mleka i miseczke kaszki dalam mu skorke od chleba to gryz nerwowo moze to faktycznie zeby ina nie chce panikowac ze to cos innego kolezanka mnie nastraszyla ze jak dziekco malo je a duzo pije to cukrzyca moze byc/

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                nie ma co panikowac, chociaz wiem, ze latwo sie mowi. Sama przeryczalam niejedna nocke. jak maly nie chcial jesc, martwilo mnie zwlaszcza to, ze mleka nie chcial, to poszlam do pediatry sprawdzic, czy mimo tego niejedzenia rozwija sie prawidlowo. Na poczatku probowalam sobie wytlumaczyc to tym ze mial goraczke 3 dniowa(po niej apetyt wrocil), ale po 2 tyg znowu nie chcial jesc, wiec dlatego ten pediatra. lekarka powiedziala odrazu, ze zabki ida i to przez to nie ma apetytu. mleka nie kazala dawac, jak nie chce i w ogole nie pokazywac mu bialego koloru. No i tak sie meczymy 6 tydzien, ale zabki juz sie wybily i z dnia na dzien jest lepiej.
                Moze idz do lekarza z malym i powiedz co Cie martwi. ja mojemu daje Cebion dodatkowo i Calcium. A i jeszcze pytalam czy moze sa jakies syropki na poprawienie apetytu. Lekarz kazal mu podawac Apetizer. To syrop, ktory podaje sie od 3 roku zycia, ale kazal dawac 2,5 ml. (polowa dawki) Ja widze poprawe. Dodaje go do herbatki, bo z lyzeczki nie chce.
                Wiem, ze dzieci maja takie okresy "niejedzenia" i jestem dobrej mysli. I Ty tez musisz w to wierzyc. Na pewno wszystko bedzie dobrze.
                FRANEK 16.08.2008

                Skomentuj


                  #9
                  no masz racje to raczej napewno przez zabki ale lepiej isc i sprawdzic ja sama jestem powaznie chora i zaniedbałam to bo zwlekałam latami z pójściem do lekarza i wole teraz dmuchac na zimne

                  Skomentuj


                    #10
                    to idz do lekarza i daj znac, jak poszlo, u nas dzisuaj bylo juz na prawde dobrze, maly je, i nie musze go nawet zabawiac. Wyszlo mu naraz piec zabkow, wiec to bylo przez to. Pozdrawiam Ciebie i Twojego szkraba
                    FRANEK 16.08.2008

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      dostałam skierowania na krew i mocz,wyniki z krwi juz odebrałam i moim zdaniem sa złe u lekarza znimi jeszcze nie bylam bo jeszcze jutro ide zaniesc mocz małego

                      Skomentuj


                        #12
                        A dlaczego sadzisz, ze sa zle? Wiem, ze na wynikach sa normy, jakie powinny byc prawidlowe. Najlepiej idz z nimi i wszystkiego sie dowiesz. Trzymam kciuki, zeby bylo dobrze. A w ogole lekarz badal malego, czy cos go zanipokoilo?
                        FRANEK 16.08.2008

                        Skomentuj


                          #13
                          Napisane przez milka7773 Pokaż wiadomość
                          dostałam skierowania na krew i mocz,wyniki z krwi juz odebrałam i moim zdaniem sa złe u lekarza znimi jeszcze nie bylam bo jeszcze jutro ide zaniesc mocz małego

                          Witaj, to co piszesz jest niepokojące (tzn. o tych wynikach)
                          Napisz co powiedział lekarz
                          Trzymaj się ciepło

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X