Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czerwona plamka na języku z białą otoczką

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czerwona plamka na języku z białą otoczką

    Witam. Pomożcie dzisiaj rano pojawiła się na języku mojego 3 letniego synka czerwona plamka i biała otoczką. Nie wiem co to jest .. pomożcie zdażyło wam się coś takiego? mało tego mały zaczął dzisiaj pokaszliwać ..
  •    
       

    #2
    Nieszczęsne zapalenie

    Mój dwuletni synek miał latem podobny problem!Tylko że jemu z jednej plamki zrobiło się ich tysiące!Nic nie pomagało!Dziecko z silnym odwodnieniem trafiło do szpitala!Jeśli mały dostanie temp. To nie czekaj tylko idź do lekarza!U mojego dziecka okazało się że to jest wirusowe zapalenie jamy ustnej!Nie życzę ci tego ani twojemu synkowi
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj


      #3
      własnie byłam u lekarza na nie ma mały temperatury ma język geograficzny na szczęście ...i poczatek infekcji dostał eurespal i plantaginis.. a propo dziewczyny zmieniłam pediatre

      Skomentuj


        #4
        Ach Ci pediatrzy

        No ja właśnie po tym nieszczęsnym zapaleniu też zmieniłam pediatręTak leczyła moje dziecko że wylądowało w szpitalu!Trafić na dobrego pediatrę to jest naprawdę sztukaCieszę się że synkowi nic nie jest!Pozdrawiam
        Ewa
        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
        3150g.55cm.
        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

        Skomentuj


          #5
          nio to fakt żeby trafic na dobrego pediatre trzeba miec nielada szczęście. Moj synuś narazie kaszle jak gruźlik ale dopiero zaczynamy kurajce gigole leca mu z nosa ale biłe i jak woda mysle że to dobry znak

          Skomentuj


            #6
            Co do języka geograficznego - lekarze zawsze tak mówią, niestety to typowy objaw grzybicy. Powinno minąć po Nystatynie. Możesz też zrobić posiew na grzyby i założę się że wyjdzie Candida. A mówię to z własnego doświadczenia

            Skomentuj


              #7
              upss ale wiesz co zniknęlo mu to już miał zaledwie nie całe 3 dni

              Skomentuj

                     
              Working...
              X