Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dziwna pozycja w leżeniu na brzuszku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dziwna pozycja w leżeniu na brzuszku

    Hej,

    mam pytanie jak zachowywały się Wasze małe skarby leżąc na brzuszku? Moja Agatka ma juz ponad 6 miesięcy i nie zabardzo lubi tą pozycję, szybko się męczy. Jest to pewnie spowodowane tym, że przybiera bardzo dziwną pozycję: nózki wyprostowane podniesione do góry, ręce do tyłu podniesione do góry i główka w górze, robi tak jakby "kołyskę" wygląda to jakby latała. Martwie się trochę, że nie będzie chciała raczkować, bo jak przekładam jej rączki do przodu to się wścieka i zaraz spowrotem układa je do tyłu.
  •    
       

    #2
    pociesze cie ze moja corka tez tak robila(poza tym byla dosc pulchnym dzieciaczkiem)ale jak skonczyla 9 miesiecy to raczkowala.wczesniej juz potrafila chodzic przy meblach i sama wstawac.glowa do gory moze to nic takiego
    shannon

    Skomentuj


      #3
      Dzięki za odpowiedź Moja Agatka też jest pulchniutka i ma duży brzuszek więc może dlatego

      Skomentuj


        #4
        moja dopiero jak rok skończyła polubiła pozycję na brzuszku a do roku nie było mowy żeby przez chwilę poleżała.nie raczkowała,ale za to teraz zaczęła(13m)

        Skomentuj


          #5
          dziwna pozycja w leżeniu na brzuszku

          Mój synek jest troszkę młodszy, bo w niedzielę skończy 4 miesiące ale też nie lubi leżenia na brzuszku, chociaż zauważyłam, że wytrzymuje w tej pozycji coraz dłużej i próbuje jak tylko może, pozycja jest raczej normalna, no i nawet się uśmiecha co jest już dobrym znakiem, bo na początku to tylko płakał. a może za mało kładłaś swoją dzidzie jak była malutka? może za późno układałaś ją na brzuszku i po prostu teraz nie wie jak ma leżeć. no nie wiem to tylko takie domysły.
          Przemek 22.10.2008, godzina 00:50
          http://mamaczytata.pl/pokaz/6739/do_mamusi_czy_do_tatusia

          Skomentuj


            #6
            Moj synus nie lubil lezenia na brzuszku a dzisiaj cale noce tak przesypia ja tylko wstaje i zagladam czy wzystko ok.Nie zmuszalam go tez do lezenia w tej pozycji,sam sie kiedys nauczyl i teraz tak lubi spac.

            Skomentuj


              #7
              Moja córeczka takze nie lubi tej pozycji. Na chwilę poleży, ale chwilę później zaczyna sie złościć.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Jak Agatka była malutka to starałam się kłaść ją na brzuszku często choć na chwileczkę, bo strasznie się wściekała. Rączki trzymała prawidłowo, nawet podpierała się na przedramionach, ale teraz od dłuższego czasu poprostu "lata"

                Skomentuj


                  #9
                  Napisane przez ewpaw Pokaż wiadomość
                  Hej,

                  mam pytanie jak zachowywały się Wasze małe skarby leżąc na brzuszku? Moja Agatka ma juz ponad 6 miesięcy i nie zabardzo lubi tą pozycję, szybko się męczy. Jest to pewnie spowodowane tym, że przybiera bardzo dziwną pozycję: nózki wyprostowane podniesione do góry, ręce do tyłu podniesione do góry i główka w górze, robi tak jakby "kołyskę" wygląda to jakby latała. Martwie się trochę, że nie będzie chciała raczkować, bo jak przekładam jej rączki do przodu to się wścieka i zaraz spowrotem układa je do tyłu.
                  Moje dziecko robilo dokladnie to samo Jakis czas temu polozylam go na brzuszku a przed nim jakies zabawki az rwie sie zeby je dotknac dzwiga noz , raczki ale nigdy rownoczesnie. Troszke sie martwie ze to juz prawie 9 miesiac, a tu ani raczkowania ani chodzenia
                  Bartuś 26.06.08
                  Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X