Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czerwone plamki na buzi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    czerwone plamki na buzi

    dzisiaj zauważyłam u mojego Przemka na policzkach jakieś czerwone plamki, które po niedługim czasie zniknęły, czy może to być alergia na mleko czy może potówki?
    Przemek 22.10.2008, godzina 00:50
    http://mamaczytata.pl/pokaz/6739/do_mamusi_czy_do_tatusia
  •    
       

    #2
    Jesli zniknely a karmisz nadal tym samym mlekiem to logicznie biorac mleko to nie jest. Co nie znaczy ze nie byla to alergia - trzeba bylo wybrac sie z dzieckiem do lekarza.

    Skomentuj


      #3
      Stawiam na potówki.
      Jestem mamą od 4 lutego 2009

      Skomentuj


        #4
        A tylko na buzi mial ? Wiesz potowki co prawda wystepuja na buzi ale zeby tylko to coz ... Tak juz sie utarlo ze jak chrostki to potowki, jak bol brzuszka to kolki.A moze uzylas innego proszku lub po prostu zle wylpukane byly ubranka czy recznik ? A moze ktos kto np mial brode tulil malego i podraznil skorke ? Nie wiem ile synio ma miesiecy bo mozna by brnac w domyslach dalej.
        Jednak uwazam ze domysly tu nic nie dadza - skoro znikly a nie zmienilas diety to raczej alergia pokarmowa to nie jest.

        Skomentuj


          #5
          czerwone plamki na buzi

          miał te plamki na policzkach i na główce, na główce to myślałam, że może od Olejuszki ale teraz to już nic nie wiem. To nie były chrostki tylko zwyczajne takie duże, czerwone plamki. Proszek cały czas jest ten sam. Ubranka jak piorę ręcznie to zawsze płucze je tyle samo razy i wcześniej nie miał tego po praniu ubranek ręcznie. Broda raczej nie, bo akurat wtedy nie było nikogo kto mógłby go podrapać, no i po południu jak go karmiłam to po pół godzinie tez mu wyszły te plamki tyle że tym razem tylko na główce i czółku.Synek w przyszłą niedzielę skończy 4 miesiące. Jeśli do wieczora nadal będzie to miał to jutro idę z nim do lekarza i się dowiem co i jak.
          Przemek 22.10.2008, godzina 00:50
          http://mamaczytata.pl/pokaz/6739/do_mamusi_czy_do_tatusia

          Skomentuj


            #6
            Witam.Mam pytanko.Po jakim czasie one znikły?


            Skomentuj


              #7
              Skoro to plamy to nie sa to potowki.
              Piszesz w pierwszym poscie ze zniknely teraz ze nadal to ma wiec jak jest w koncu ?
              Najlepiej jak pojdziesz do lekarza ....

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                to nie jest tak, że on te plamki ma cały czas tylko one sie pojawiają i dosłownie po paru minutach znikają, nie pojawiaja się często, dzisiaj widziałam je tylko raz. na poczatku myuślałam, że to może te potówki, bo był w ciepłym pokoju, po jakimś czasie wzięłam go do chłodniejszego i zniknęły, ale w niedziele byliśmy u drugich dziadków i tam nie była wysoka temp. ok 20 stopni i tez je miał, pół godziny po karmieniu.
                Przemek 22.10.2008, godzina 00:50
                http://mamaczytata.pl/pokaz/6739/do_mamusi_czy_do_tatusia

                Skomentuj


                  #9
                  Potówki i wysypka alergiczna to na pewno nie jest bo te utrzymują się kilka dni.Może ma to związek z tym rozdrażnieniem i problemami z zasypianiem o którym pisałaś w innym poście? Najlepiej jak pójdziesz z tym do lekarza.


                  Skomentuj


                    #10
                    Być może jeszcze te plamki są z wysiłku jakim jest ssanie.


                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                      Być może jeszcze te plamki są z wysiłku jakim jest ssanie.
                      Z wysiłku raczej nie, bo on jak je to raczej bez większego wysiłku, no i jak pije mleko to się kręci, i jest marudny, oczywiście nie zawsze ale często.
                      Podczas karmienia często oddaje gazy i w trakcie musi mu się odbić. nie wiem skąd te gazy, bo dostaje Espumisan. a z tym zasypianiem to nie wiem czemu on tak ma, jakiś tydzień był bardzo fajny, spokojny, mniej marudny i lepiej zasypiał no i co najważniejsze to sam, a teraz wszystko się obróciło o 180 stopni. a może być tak, że on ma za dużo jakichś witamin czy składników od mleka i to wyrzuca mu na skórze?
                      Przemek 22.10.2008, godzina 00:50
                      http://mamaczytata.pl/pokaz/6739/do_mamusi_czy_do_tatusia

                      Skomentuj


                        #12
                        Karmisz piersią czy butelką i jakie witaminy podajesz?


                        Skomentuj


                          #13
                          czerwone plamki na buzi

                          Karmię go Bebiko 1, dostaje z przypisu lekarza juvit multi 5 kropli, juvit z witaminą C 4 krople 2 razy dziennie i witamine d3, 2-3 krople
                          Przemek 22.10.2008, godzina 00:50
                          http://mamaczytata.pl/pokaz/6739/do_mamusi_czy_do_tatusia

                          Skomentuj


                            #14
                            Moim zdaniem za dużo tych witamin.Wystarczy tylko Juvit Multi tam jest vit c i d3.Ale jest to tylko moje zdanie.Witaminę d3 łatwo przedawkować.


                            Skomentuj


                              #15
                              czerwone plamki na buzi

                              tez mysle, że może ma za dużo jakichś witamin, ale lekarze kazali dawać więc daje, a byłam u trzech lekarzy i mowiłam czym go karmię i co mu daje i po ile kropelek. więc już nie wiem o co chodzi, dzisiaj tych plamek narazie jeszcze nie widziałam, tyle że może to jednak mleko bo jakoś niechętnie je pije, kręci się, wypluwa smoczek i ma gazy podczas karmienia.
                              Przemek 22.10.2008, godzina 00:50
                              http://mamaczytata.pl/pokaz/6739/do_mamusi_czy_do_tatusia

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X