Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

rozmiar smoczka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    rozmiar smoczka

    Mój synek ma już 8 i pół miesiąca i cały czas używa smoczka w rozmiarze 1 (0-6). Kupiłam mu większy rozmiar, ale wypluwa go i domaga się mniejszego. Używamy smoczków NUK. Jak długo można używać małego rozmiaru?
    Mikołajek 03.06.2008
  •    
       

    #2
    A moze malemu nie chodzi o rozmiar tylko o to ze smok jest nowy?Dzieci czesto lubia jak ta guma jest juz troche"wyzuta"
    Jesli jednak chodzi o rozmiar,ja bym nie zmieniala.W koncu to tylko smoczek

    Skomentuj


      #3
      Mam ten sam problem, mimo że synek dostaje smoka tylko na noc bo bez niego nie zasnie to tylko pasuje mu rozmiar 0-6 a mały ma 14 miesięcy
      Nic innego u mnie nie pozostaje jak tylko całkowicie z niego zrezygnować
      Wojtuś 28.11.2007

      Skomentuj


        #4
        Wiesz co wlasnie sobie przypomnialam ze moj synek pije z butli przez smoczek dla dzieci do 3 m-cy bo nie lubi tych dostosowanych do swojego wieku(za szybko mleczko splywa).Dzieci maja swoje przyzwyczajenia i czsami chyba mozemy machnac reka

        Skomentuj


          #5
          a ja Wam powiem,że moja ma smoczek z firmy tommy tippee i różnicy pomiędzy wielkością nie widać,oba są identyczne!!
          teraz uzywa 6-18m.

          Skomentuj


            #6
            My tez uzywamy NUK'a. Tylko ze zmieniamy smoki i uzywamy zgodnie z przedzialem wiekowym, w koncu po cos sa te rozne rozmiary ,zroznicowanie ich własnie zapewnia zdrowy rozwój podniebienia i jamy ustnej dziecka stad mysle ze warto sie pomeczyc i dac dziecku taki zgodny z wiekiem skoro wczesniej sie o tym nie pomyslalo.

            Skomentuj


              #7
              My używamy smoczków od 0-6 miesięcy Weronika ma 4 miesiące Na samym początku miałysmy smoczek Avent, a treaz zmieniłam na Canpol Babies i też jestem zadowolona. Jesli chodzi o to czy smoczki powinny być dobierane do wieku dziecka, to myślę że powinny być.
              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                wiadomo,że powinny być dobierane do wieku dziecka.ja tez mam odpowiedni dla mojego dziecka,ale widocznie zależy od firmy bo TT niczym sie od siebie nie różnią.takie same.

                Skomentuj


                  #9
                  No czegos takiego to nie rozumiem ... po kiego TT ma w takim razie przedzial wiekowy :P

                  Skomentuj


                    #10
                    looknij kiedyś na te smoczki...też nie wiem po jakiego grzyba przedzial wiekowy,ale mam odpowiedni (z opakowania) dla mojej gwiazdy
                    (zeby nie było że nie kupiłam)

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Froch wierze tylko ciekawi mnie czemu maja takie same wielkosci .
                      NUki sa ewidentnie rozne.

                      Skomentuj


                        #12
                        myslałam jeszcze ze może rożnią sie kątem nachylenia samych smoczków....zonk

                        facet myslał ze se pierdnie....a sie zesr...

                        Skomentuj


                          #13
                          Froch te Twoje haselka :P
                          Zara napisze do TT i zobaczymy jak sie beda tlumaczyc :P

                          Skomentuj


                            #14
                            ja miałam 0-3 jak mała używała
                            ale zrezygnowaliśmy w 2 miesiącu życia ze smoka i nie mam problemu z rozmiaram teraz

                            ale skoro jest podział to powinno się go stosować, buźka rośnie to i smok powinien


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              #15
                              musze petycje do TT złożyć

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X