Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dreszcze radosci?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dreszcze radosci?

    Dziewczyny jestem ciekawa czy sie juz z czyms takim spotkalyscie...moj maly jak jest czyms nagle zainteresowany albo sie na widok czegos lub kogos cieszy caly sie trzesie.Napina sie wtedy caly i wyglada jakby mial jakies drgawki.Pediatra mowi ze niektore dzieci tak maja i synek z tego wyrosnie ale ja troche sie zastanawiam czy wszystko jest w porzadku...
  •    
       

    #2
    Dotka jeśli pediatra nie widzi w tym nic złego i zapewnia, że tak się
    zdarza to myślę, że nie masz się czym martwić.
    Ja osobiście nigdy się nie potkałam z czymś takim

    Skomentuj


      #3
      Mam nadzieje ze z tego wyrosnie bo czasami to naprawde dziwnie wyglada jak sie tak prezy i drzy.

      Skomentuj


        #4
        Synek mojego brata właśnie tak się zachowywał, gdy coś mu się podobało, cieszył się, zobaczył coś np. nową rzecz, napinał twarz, rączki. nie wiem, wydaje mi się że rzadziej to się zdarzało, od kiedy poszesł do przedszkola, teraz już chyba wogóle tak nie robi. Lekarz też powiedział bratowej, że to nic groźnego i mały rzeczywiście z tego wyrósł.

        Skomentuj


          #5
          Uff ale mnie pocieszylas
          To wyglada jakby go na kilka sekund paraliz lapal.
          Pewnie macie racje dziewczyny ale to moje pierwsze dziecko i wszystko wydaje mi sie ogromnie wazne

          Skomentuj


            #6
            Dotka ja mam syna 14 miesięcy i zachowuje się podobnie, czasem napina sie tak cały a szczególnie swoje paluszki jakoś dziwnie prostuje i zgina, martwiłam się czy wszystko jest ok, ale pediatra powiedział że to minie nie jest to nic złego. A jeszcze jedno co zauwazyłam to przy napinaniu otwiera buzie jakby chciał cos powiedziec i macha raczkami i obserwuje
            Wojtuś 28.11.2007

            Skomentuj


              #7
              U mnie jest podobnie, Julka robi tak samo jak się cieszy albo jak dotknie
              jakąś rzecz, z dziwnego materiału lub piłkę z jakimiś wypustkami.
              Ale też mam się tym nie stresować, tak powiedziała lekarka.


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                No to widze ze na prawde nie mam sie czym martwic,dzieki laseczki

                Skomentuj


                  #9
                  Moja córka ma prawi 7 lat a do niedawna jej się zdarzało takie "trzęsienie się " i jakby drganie a przy tym machała rękami. Tylko robiła to jak przeżywała z emocjami bajkę.
                  obecnie nie zauważam już u niej takiego zachowania


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    #10
                    Moja 8 miesięczna córka też podobnie się zachowuje kiedy się cieszy. Wogule jak widzi nadchodzącą babcię która z nami mieszka to az piszczy, trzęsie się cała i pręży, wie że zaraz babcia weznie ją na ręce

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Minalo kilka miesiecy odkad zalozylam ten watek i musze powiedziec ze moj synek reaguje w ten dziwny sposobcoraz rzadziej ,juz tylko w sytuacjach skrajnego zaskoczenia albo podekscytowania napina sie i wydaje sie drzec.Pewnie z wiekiem to calkiem minie

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X