Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czym smarować maluszka po kąpieli?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    czym smarować maluszka po kąpieli?

    chciałabym się dowiedzieć czym smarujecie po kąpieli swoje maluszki, ja do tej pory używam oliwki Bambino, ale nie wiem czy odpowiada ona mojemu Przemkowi, bo jak tylko zaczynam go smarować to robi się jakiś nerwowy tak jakby jej nie lubił. Mój Przemuś ma prawie 4 miesiące
    Przemek 22.10.2008, godzina 00:50
    http://mamaczytata.pl/pokaz/6739/do_mamusi_czy_do_tatusia
  •    
       

    #2
    Nam połozne odradzały oliwke gdyz zamyka wszystkie pory w skórze...

    ja używam emulsji Emolium, dlatego że Szymonek ma bardzo suchą skórę.
    stosowałam emulsje Exoderma polecona przez dermatologa ale źle sie wchłaniała i zamieniliśmy na Emolium.
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj


      #3
      Ja uzywam mleczka po kapieli,moze maly robi sie nerwowy bo mu zimno?Zanim zaczne smarowac snka rozcieram kosmetyk w dloniach zeby sie troche rozgrzal

      Skomentuj


        #4
        ja na początku używałam oliwki bambino, ale Marysia miała strasznie szorstką skorke i teraz smaruje ją mleczkiem do ciała J&J, bardzo ładnie pachnie i skorka jest gładziudka i miekka




        Skomentuj


          #5
          Ja używałam oliwki Bambino, ale tylko przez 2 miesiące, a póżniej niczym nie smarowałam, bo Karolek miał ładną skórę, nie miał wysuszonej, chyba, że widze, że brakuje jej nailżenia to posmaruje oliwką, ale zdarza się to sporadycznie.


          http://www.wielgusiatko.naszedzieci.net
          Karolek 27.04.2008r. ma już 11 miesięcy
          16 stycznia 2009r. Karolek nauczył się raczkować
          27 stycznia 2009r. Karolek powiedział pierwsze słowo "TATA"
          20 luty 2009r. Karolek pierwszy raz sam stanął :)
          20 luty 2009r. Karolek zrobił pierwszy kroczek :)

          Skomentuj


            #6
            My po kalpieli smarowalismy oliwka w zelu firmy J&J
            Twoj maluch niekoniecznei nie lubi oliwki - moze nei lubiec samego aktu smarowania, nie ma mu np za zimno?

            Skomentuj


              #7
              Mój syncio nie ma problemów ze skórą, więc smaruję go kremem Nivea
              dla dzieci. Teraz w zimę prawie codziennie bo wiadomo, ubrania podrażniają
              skórę, ale ogólnie mało używamy takich specyfików. Oliwkę to stosuję
              tylko przy majstrowaniu przy siusiaczku.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                ja nie smaruje jej niczym,tylko pachwiny i na zgieciach bepathenem...i otrzywicie pupke...skóre ma piekna i gladka

                Skomentuj


                  #9
                  Ja malego smaruje tylko pudrem Penaten. ale tylko tułów i plecki.

                  Skomentuj


                    #10
                    Ja używam balsamu po kąpieli
                    Po oliwce Amelka miała suchą skórę
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      My do kąpieli używamy Oilatum więc po nie trzeba go już niczym mazać
                      Nie mamy żadnych problemów ze skórą.
                      jagodzianka

                      Skomentuj


                        #12
                        czym smarować maluszka po kąpieli?

                        za zimno to raczej mu nie jest, bo jest palone w piecu i ma ciepło. w ogóle jak się go ubiera to zaczyna się krzywić i płakać, niby te same czynności są codziennie wieczorem ale jakoś nie może się do nich przyzwyczaić, a ubrać go muszę. przez jakiś czas nie będę go niczym smarować i zobaczymy jaka będzie jego reakcja.
                        Przemek 22.10.2008, godzina 00:50
                        http://mamaczytata.pl/pokaz/6739/do_mamusi_czy_do_tatusia

                        Skomentuj


                          #13
                          Ja smaruję córeczkę mleczkiem nawilzajacym Nivea Baby, bo jak wiadomo woda strasznie wysusza. Myślę, że można jednak zaoszczędzić dziecku zabiegów pielęgnacyjnych, po prostu dodając jakiś nawilżajacy specyfik bezpośrednio do kąpieli.
                          Dodatkowo co kilka dni, profilaktycznie dodaje do wody rumianek na zmianę z nadmanganianem potasu. Mają właściwości łagodzące, odczulające, odkażające, ponadto nadmanganian zabarwia wodę na różowo, a to stanowi dla córci fajną odmianę i bardzo się jej podoba.


                          Skomentuj


                            #14
                            Napisane przez justysia191987 Pokaż wiadomość
                            za zimno to raczej mu nie jest, bo jest palone w piecu i ma ciepło. w ogóle jak się go ubiera to zaczyna się krzywić i płakać, niby te same czynności są codziennie wieczorem ale jakoś nie może się do nich przyzwyczaić, a ubrać go muszę. przez jakiś czas nie będę go niczym smarować i zobaczymy jaka będzie jego reakcja.
                            sprobuj balneum do kapieli w kazdej aptece maja probki

                            Skomentuj


                              #15
                              my do kąpieli małej używamy płynu dzidziuś, z oliwką, potem już nie musimy niczym smarować jej skóreczki, jest mięciutka i niewysuszona.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X