Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czym smarować maluszka po kąpieli?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Ja używam od samego początku oliwki pielęgnacyjnej NIVEA BABY i mój synek ma idealną skórkę. Bardzo jestem zadowolona z niej, bo czasem i sama jej używam.


    Skomentuj

    •    
         

      #32
      ja nalewam oliwkę do wanienki i już nie oliwkuję synka. pupkę bepantenem. i krzyś ma delikatniutką skórkę.
      Krzyś - 26 lutego 2009 roku

      Skomentuj


        #33
        Znacie może to:http://www.ekozakupy24.pl/produkt.html?prodId=521? szukam delikatnego mydełka po którym nie trzeba już smarować małej.

        Skomentuj


          #34
          sujka w dobrej aptece znajdziesz zel do mycia ciala i wlosow dla niemowlat francuskiej marki Klorane (z wyciagiem z nagietka nie nalezy jednak do najtanszych)super nawilza,niczym nie trzeba juz po kapieli dziecka smarowac

          Skomentuj


            #35
            My używamy Oilatum emulsji do kąpieli - po pierwszej kąpieli było widać różnicę na ciele Natalki - a co do oliwek - nasza pediatra powiedziałą że nie są praktycznie nic warte. Oilatum wystarczy. Stwarza taką ochronną warstwę na ciele dziecka. I nie trzeba już niczym smarować.



            Skomentuj


              #36
              ja takze uzywam oilatum lub balneum hermal do kapieli corki, wtedy nie jest konieczne zadne smarowanie oliwka czy innym kremem
              Amelia ur.21.06.2008r

              Skomentuj


                #37
                Ja na początku używałam oliwki a teraz już nic bo kąpię synka w płynie do kąpieli "dzidziuś nawilżającym z oliwką"
                KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Napisane przez Wiola_K_84 Pokaż wiadomość
                  My używamy Oilatum emulsji do kąpieli - po pierwszej kąpieli było widać różnicę na ciele Natalki - a co do oliwek - nasza pediatra powiedziałą że nie są praktycznie nic warte. Oilatum wystarczy. Stwarza taką ochronną warstwę na ciele dziecka. I nie trzeba już niczym smarować.
                  My też używamy Oilatum i naprawdę jest rewelacyjny. Żadnych problemów ze skórą i niczym dodatkowo nie trzeba smarowac.


                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: czym smarować maluszka po kąpieli?

                    my używamy płynu do kąpieli z oliwką, wiec już niczym nie smaruje, ewentualnie czasami, moze raz na miesiac oliwką cleanic kindii, bo lepiej od innych się wchłania i nie zostawia takiej tłustej warstwy

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: czym smarować maluszka po kąpieli?

                      Kąpiemy w Nivea płyn do kąpieli po kąpieli nie smarujemy niczym nasza pediatra odradza bo skóra sie przyzwyczaja do natłuszczania i robi sie leniwa w tym temacie na pupe tylko odrobinka sudocremu i to wszystko, jak mamy jakieś krostki ( 2 razy sie zdarzyło latem ) smaruje oilatum krem miejscowo




                      Mój kochany Aniołek 6.09.08 (*)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: czym smarować maluszka po kąpieli?

                        Przez pierwszy miesiac uzywalam oliwki a pozniej nivea plyn do kapieli i balsam do roku teraz juz tylko plyn do kapieli co by byla pianka bo maly lubi i szampontylek taz smarowany tylko do roku








                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: czym smarować maluszka po kąpieli?

                          ja od urodzenia nigdy nie smarowałam niczym Filipa, na początku natomiast używaliśmy z nivea "płyn do kąpieli z oliwką" ale jak tylko się skończyła buteleczka to próbowałam innych, teraz kupiłam żel na dobranoc lawendowy z Jonsona i jestem bardzo zadowolona jest wydajny i przepięknie pachnie
                          synek ma cudowną i mięciutką skórkę.
                          Do pupki używamy sudocremu
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: czym smarować maluszka po kąpieli?

                            Również używam lawendowego balsamu Johnsona, a do pupki to sudokremu, bądź penaten.
                            Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: czym smarować maluszka po kąpieli?

                              jak synek był mały to był czas ze dodawałam mu oliwkę do kąpieli, potem smarowałam ale dostał sporego uczulenia na jedną oliwkę więc odstawiłam wszystko. teraz dolewam do kąpieli płyn z oliwką cleanic, mały ma frajdę bo ma duuużo piany a i skóra nawilżona.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: czym smarować maluszka po kąpieli?

                                Mój syn kąpie się codziennie, bardzo lubi zabawy w wodzie, ostatnio używamy kosmetyków Musteli- ma bardzo fajne nawilżające mleczko do ciała-jest wygodne w użyciu dzięki temu "dozownikowi", ma przyjemny zapach i co najważniejsze szybko i fajnie się wchłania.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X