Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dziwny objaw?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dziwny objaw?

    Od jakiegoś czasu tak od tyg , mój syn dziwnie kręci główką. Troszkę mnie to martwi. Wszyscy twierdza, ze poprostu ktos mu tak pokazal i tak mu sie to spodobalo... Byc moze maja racje te kręcenie główką wygląda tak jak mowimy nie czyli kręcenie w prawo i w lewo,a dodam, ze w momencie krecenia oczka- źrenice uciekaja mu do góry gdzies tam na czoło. Mały strasznie sie przy tym smieje, ale dla mnie to nie jest zabawne wyglada tak jakby byl jakis chory tfu tfu. Moj ojciec twierdzi ze on go tak nauczyl pokazujac mu misia .Krecil nim w prawo i w lewo. Kurcze czy to mozliwe ze bliscy maja racje, moze niepotrzebnie sie zamartwiam? Moze ktores z waszych dzieci mialo podobny objaw?
    Bartuś 26.06.08
    Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków
  •    
       

    #2
    Twoi bliscy mają rację , Amelka tak robiła i robi na słowo Nie.Badź jak jej pokaże że ma tak zrobić oczywiście w zabawie.Twój synek ma prawie 8m-cy , więc pewnie traktuje to jako zabawę.
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj


      #3
      U nas było dokładnie to samo, jak powtórzyłam ze dwa razy nie to zaraz
      Julka kręciła główką. Także spokojnie


      Skomentuj


        #4
        Kitty nie mart sie to normalne zapewniam cięmoj szkrab tez tak robi jak mówie nie to on zaczyna kręcic tak główka i smieje się mówiąc NE!!!
        tak ze nie powinnas sie az tak przejmować jeszcze się zdziwisz co on będzie wyczyniał
        Sylwia 9 latek
        Damianek 17 m-cy


        02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

        Skomentuj


          #5
          Teraz juz jestem spokojna dzięki wam Kurcze nawet silek7 nie chce myslec co Bartus jeszcze moze zrobić
          Bartuś 26.06.08
          Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

          Skomentuj


            #6
            U nas jest to samo, pierw przeszkadzaly mu wloski - kreca mu sie z tylu i ma ich dosc duzo. Teraz kreci tak glowa jak czegos nie chce .
            Nasza pediatra powidziala ze moze to byc objaw poczatkow choroby uszek.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X