Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Antybiogram :(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Ula ja też trzymam kciuki. Na pewno będzie dobrze My też ostatnio
    mieliśmy Eurespal. Tak paskudnego syropu jeszcze nigdy nie piłam ale o
    dziwo przeszło synowi w niecały tydzień

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Ja też trzymam kciuki za zdrówko Twojego synka Ula

      Mój synek miał kaszel zaledwie 2 razy w życiu, ale w takich sytuacjach podaję mu LIPOMAL, jest to syropek malinowy, bardzo dobry -powiedziałabym nawet, że pyszny.
      Ma działanie przeciwkaszlowe, przeciwgorączkowe i jest również wskazany przy przeziębieniach.

      Przy ostatnim kaszlu znów nam pomógł, dodatkowo dałam Flegaminę - 4 dni i po kaszlu.
      Eurespalu nigdy nie próbowaliśmy, bo wiem że jest paskudny, u nas by nie przeszedł ...

      ale fakt nie zawsze od razu konieczny jest antybiotyk!
      ale niektórzy pediatrzy tak mają, niestety!
      Julek 15.o2.2oo7r



      Skomentuj


        #18
        dziekuje mamuski za wsparcie ja tez jestem dobrej myśli zrobilismy już 1 krok i zmieniliśmy lekarza oby pomogłs taktyka tej pani doktor.. a co do lipomalu to tak mój Wiktor dostaje go nawe teraz... rataj82,collen, izabella22dziękuje za wsparciew czasami już mi brakuje sił żeby prawie 3 letni chłopcczyk tyle już chorował buziaczki mamuśki

        Skomentuj


          #19
          Ale wiecie co większość lekarzy twierdzi że badania nie są potrzebneA nasze dzieci cierpią!Bo nie wiadomo co im może pomóc!Mój syn jest alergikiem ale dopóki nie będzie w bardzo złym stanie lekarze odwlekają badania krwi na alergie!Za drogie
          Ewa
          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
          3150g.55cm.
          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

          Skomentuj


            #20
            zgadzam sie z toba Ewa1801 dokłądnei tak jest musimy się prosic o skierownaie na głupie badanie krwii. Ale ja sie osobiście wziełam na sposób i robie takie badania prywatnie. Tu chodzi o moje dziecko

            Skomentuj

                   
            Working...
            X