Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Od kiedy poduszka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Od kiedy poduszka?

    Dziendobry mamusie,mam pytanie od kiedy mozna dziecku dac do spania poduszke?
  •    
       

    #2
    Ja dałam poduszkę jak dziecko zrobiło się na tyle szerokie w ramionach, że poduszka zaczęła po prostu być potrzebna do wygodnego spania na boku.

    Skomentuj


      #3
      Ja mojemu dalam podusie do lozeczka i do wozka jak mial okolo 3 miesiecy,ale taka cieniutką.W lozeczku przydawala mi sie do usypiania (bujania) bo sam nigdy nie chcial zasypiac

      Skomentuj


        #4
        Na takiej cieniutkiej maly spal od urodzenia. Jak mial ok 14 miesiecy dostal prawdziwa "dorosla" poduszke i spi o wiele lepiej

        Skomentuj


          #5
          moja Córeczka śpi na takiej płaskiej też od urodzenia,niekiedy śpi bez poduszki i też jej dobrze...

          Skomentuj


            #6
            temat poruszany jakoś nie dawno
            http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...light=poduszka

            Skomentuj


              #7
              tematy zaczynają się powtarzać bo przybywa nowych Forumowiczek:P

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Przydaloby sie paru moderatorow ktorzy pilnowali by porzadku, scalali watki itp.Nie jest to zbyt wiele roboty - sama jestem moderatorem na innym forum - jest pare osob i im przyznano odpowiednie dzialy. Panuje ład i porzadek .

                Skomentuj


                  #9
                  dziewczyny nikt tutaj nie jest potrzebny (nie jest to aż tak duże forum-
                  jeszcze) wystarczy wykorzystać opcję "szukajki"
                  Ja zawsze jak założę nowy wątek sprawdzam czy taki albo podobny już
                  temat istnieje.
                  Komu się chce pisać/odpisywać to samo w 3 różnych miejscach ??
                  Tematy nie muszą się powtarzać, wystarczy jak zostaną podniesione do
                  góry
                  Last edited by colleen; 05-01-2009, 19:21.

                  Skomentuj


                    #10
                    Colleen Ty posuzkasz, ja poszukam , pare innych osob tez ale wiekszosc zaklada nie szukajac i robi sie "bajzel".

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Ja dałam małemu poduszkę do spania jak miał jakies 4 miesiące. Poszke taka z tych kompletów z pierzynką czyli bardzo cieńką.
                      Bartuś 26.06.08
                      Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                      Skomentuj


                        #12
                        my też mamy taką cienka jak sie kupuje przy pościeli do łóżeczka

                        Skomentuj


                          #13
                          Słuchałam wypowiedzi fizjoterapeuty dziecięcego, zalecał aby poduszkę dawac dziecku dopiero po skończeniu 12 miesięcy. Mówił, że dziecko powinno spać płasko gdyż tak najlepiej kształtuje się jego kręgosłup. Mój chłopczyk śpi bez i nie narzeka
                          jagodzianka

                          Skomentuj


                            #14
                            Napisane przez jagodzianka Pokaż wiadomość
                            Słuchałam wypowiedzi fizjoterapeuty dziecięcego, zalecał aby poduszkę dawac dziecku dopiero po skończeniu 12 miesięcy. Mówił, że dziecko powinno spać płasko gdyż tak najlepiej kształtuje się jego kręgosłup. Mój chłopczyk śpi bez i nie narzeka
                            może gdyby umiał mówić to by ponarzekał

                            Skomentuj


                              #15
                              :d:d:d

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X