Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Od kiedy poduszka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    ojej bo sie faktycznie zaraz rozpłacze,a tak apropo napisz żeby Cię mianowali moderatorem i na tym forum wtedy będziesz mogła się rządzić,bo w tej chwili możesz jedynie ulżyc sobie pisząc,a wiesz mi że parę osób do mnie już napisało jak to lubisz pokazać swoją niby władzę na forum-chyba w domu siedzisz jak mysz pod miotłą to tu musisz się wyszaleć...
    ...Każda z karmiących piersi matki
    jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
    Błogosławionym szczęściem...

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Najwidoczniej Ty juz masz wyrobioną opinie...
      ...Każda z karmiących piersi matki
      jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
      Błogosławionym szczęściem...

      Skomentuj


        #33
        Witam ,
        Ja podusię po raz pierwszy dałam jak Mały skończył roczek

        Skomentuj


          #34
          czarna no cóż..... sama sobie na to zapracowałaś, więc się nie dziw, nie
          unoś tylko dostosuj do panujących reguł.
          Przecież wiesz jakie są zasady na forach bo piszesz już nie na jednym.

          Aha....zapomniałabym...... aż taką jesteś dobrą ciocią klocią, że walą do
          Ciebie drzwiami i oknami na priv z opiniami o innych użytkownikach ?
          Wybacz, ale tego typu teksty są nie na miejscu.
          Czyżbyś tego nie wiedziała ?

          Ripostuję od razu na Twój następny post:
          Tak, my z Goplaną zawsze się razem trzymamy.... wiesz..... obie wredne
          baby.

          Skomentuj


            #35
            I znow kłotnia bo zdublowany temat...
            Okropne jestescie
            wrzuccie na luz nie takie tragedie sa w zyciu

            Skomentuj


              #36
              tyle to ja już wiem...taka ze mnie ciocia klocia-dziękuje dziewczyny za odpowiedż o poduszce
              ...Każda z karmiących piersi matki
              jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
              Błogosławionym szczęściem...

              Skomentuj


                #37
                No wlasnie zupelnie nie rozumiem w czym problem.Fakt ze glupio sie odpowiada co tydzien na te same pytania ale jest duzo nowych forumowiczek i moze nie wiedza jak szukacPoza tym wyszukiwarka nie zawsze znajdzie dokladnie to czego szukamy.Tez juz tak mialam.Proponuje zamiast sobie ciagle zwracac uwage i sie klocic nie odpowiadajcie na zdublowane tematy jezeli tak was to denerwuje.Mysle ze jest nas tu tyle ze znajda sie dziewczyny ktore chetnie sie swoimi doswiadczeniami podziela nawet 2 razy...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  dotka238 dziękuje za zrozumienie,bo niektóre osoby będąc tu długo panosza się jak u siebie w domu,gdybym znalazła temat jak juz pisałam tym bym go drugi raz nie zaczynała ale to chyba logiczne...ale najwidoczniej nie dla wszystkich,ale wiesz one specjalnie odpisują żeby trochę pokazać jakie to nie są tu ważne,tylko ja jakos nie zwracam na no uwagi,co do tego że piszę na innych forach owszem i jak zdarzy mi się temat powtórzyć to moderator lub admin grzecznie prosi go o przeniesienie a nie zaraz dublowanie i takie tam..
                  ...Każda z karmiących piersi matki
                  jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
                  Błogosławionym szczęściem...

                  Skomentuj


                    #39
                    Dwa albo wiecej nic w tym zlego ze sie temety dubluja

                    Skomentuj


                      #40
                      powtarzają się tematy i przez to forum robi się nudne,bo w kółko to samo!!!ja popieram Goplanę i też zwracam uwagę jeśli temat się dubluje.
                      czarna z braku lenistwa lub z niewiedzy napewno nie szukałaś tego tematu w opcji "szukaj"

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Dotka to juz nawet nie w tym rzecz ze dwa razy trza pisac to samo - tu chodzi o porzadek - jeden dany temat ulatwi znalezienie potrzebych info.Pozniej by znalezc odp na jedno pytanie trzeba bedzie przeszukiwac 3-4 watki.
                        Dlaczego redakcja laczy tematy ? Bo sami chca tutaj ładu i skladu.
                        A uwage zwrocilam grzecznie i to juz nie pierwszy raz. Nie dalo znalezc sie w wyszukiwarce ? Ten temat akurat daloby sie bez problemu wpisujac slowo kluczowe "PODUSZKA".

                        Zwrocenie uwagi to jedno a pyskowki w odpowiedzi to drugie. Jak jzu pisalam - wystarczylo przeprosic i napisac do redakcji o scalenie watkow ale nie , niektorzy wola " szczekac " niz przyznac sie do bledow.No i autork atematu taka nowa nie jest, zwlaszcza ze udziela sie na kilku forach a co za tym idzie powinna znac panujace ogolnie zasady.

                        Colleen ty moja wredna babo
                        Last edited by Goplana; 01-02-2009, 11:23.

                        Skomentuj


                          #42
                          A co to goplana robisz w sluzbie sprzatajacej ze porzadku pilnujesz?

                          Skomentuj


                            #43
                            Goplana jeszcze o tym nie wie,ale została moderatorem

                            Skomentuj


                              #44
                              Tak to super,zadna zmiana

                              Skomentuj


                                #45
                                Czyli moderator inaczej sprzataczka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X