Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pajączek...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pajączek...

    Witam.Dreczy mnie pajaczek! Tak to nazwalam bo niewiem co to jest.Moja córcia ma juz prawie pol roku jak miala 2mies na lewej raczce u gory na ramieniu pojawila sie jej taka plamka,pani doktor powiedziala ze to pekniete naczynka i ze zniknie i ze jakby sie powiekszalo to ze da skierowanie do skórnego.ma to juz 4miesiace nic sie nie powieksza(no moze troche ale to przez to ze jej raczka rosnie).ksztaltow to cos tez nie zmienia i jest takie ciemno czerwone,pani doktor sie pytala jeszcze czy sie gdzies nie uszczypala ale jakby tak bylo to by dawno zniknelo,troche mnie to martwi i chyba pojde do tego skornego.Czy ktores z was mialo taki przypadek?
  •    
       

    #2
    Chyba nikt tu nie zagladal

    Skomentuj


      #3
      zaglada zaglada tylko nie widac nikt nie mial takiego przypadku
      shannon

      Skomentuj


        #4
        Aha no to szkoda

        Skomentuj


          #5
          Moja córcia ma małego naczyniaka na lewym biodrze. Ma go od urodzenia.
          Pani doktor go oglądała, ale nie widziała żadnych powodów do niepokoju.
          Kazała tylko mi obserwować czy się nie powiększa, ale wszystko jest ok.
          U nas to jest taka plamka wielkości małego paznokcia i koloru czerwonego
          - jak popękane naczynka krwionośne. Ja to obserwuję i nasza pediatra też
          zawsze na to spojrzy jak jesteśmy z wizytą.


          Skomentuj


            #6
            nusiak wlasnie identyczne ma moja corcia taka plamka czerwona co ma popekane naczynka wilekosci paznokcia powiekszylo sie troszke a raczej rozciagnelo bo raczka urosla,i tez pediatra kazala obserwowac,nic sie z tym nie dzieje nie boli ja nie jest wypukle nie obiera sie itd po prostu od czterech miesiecy sobie jest.ale i tak pojde z tym do dermatologa bo mnie to troche niepokoi,a i nie ma od urodzenia tylko jak miala jakies dwa miesiace.
            A tak wczoraj o tym myslalam i skojarzylam ze wlasnie wtedy byla szczepiona w obie raczki i nozke i jakos w tym czasie sie to pojawilo,nie jestem pielegniarka i niewiem ale tak sobie pomyslalam ze moze przy szczepieniu uszkodzila naczynko krwionosne i popekalo...sama niewiem czy to mozliwe przy wkłuciu igla Jak bede u dermatologa to powiem o tym tez bo co innego jakby miala od urodzenia ale to wlasnie sie pojawilo po szczepieniu

            Skomentuj

                   
            Working...
            X