Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

gorączka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    gorączka

    Witam mój synek dziś ma trzeci dzień wieczorem gorączke,niema kataru ani kaszlu.Pani doktor mówiła że to wirus trzy dniowy,ale dziś wieczorem zauważyłam że jak śpi to bardziej oddycha buzią i tak choćby chrapał albo coś mu niepozwalało swobodnie oddychać przez nosek.Troche się niepokoje,prosze o odpis jak ktoś miał takie objawy u swojej pociechy
    Spełniona mamusiasynuś urodził sie 25.10.2006
  •    
       

    #2
    chciałam jeszcze dodać że gardełko też go nie boli bo jest na tyle mądry że by powiedział bo się pytałam
    Spełniona mamusiasynuś urodził sie 25.10.2006

    Skomentuj


      #3
      a w jakim wieku jest twój synek?

      Skomentuj


        #4
        mój mały ma 2latka i 3miesiące,wczoraj ciągle przy nim siedziałam w nocy jak mineła gorączka to spokojnie oddychał,dzis wstał w dobrym humorku jak zawsze,no i żadnych innych objaw niema
        Spełniona mamusiasynuś urodził sie 25.10.2006

        Skomentuj


          #5
          witaj Anett
          mój synek kiedy ma wysoką gorączkę 38-40 nawet wtedy ciężko oddycha, taka jest reakcja organizmu na wysoką gorączkę, przyspieszony oddech.
          Wtedy trzeba zbijać gorączkę, robić zimne okłady, nawet owijać w wilgotny ręcznik, bądź nawet chłodzić dziecko w kąpieli (1-2 stopnie chłodniejszej wodzie niż normalna w kąpaniu)
          Czy będzie to trzydniówka, przekonasz się po 3 dniach gorączki, ponieważ powinna pojawić się na ciałku wysypka. (mój synek jeszcze jej nie miał 3dniówki)

          aha, jeszcze jedno przyszło mi do głowy: Twój synek ma już wszystkie ząbki? mój często gorączkował przy ząbkowaniu, podobno 3 i 5 wychodzą najgorzej.
          Last edited by izabela22; 28-01-2009, 10:48.
          Julek 15.o2.2oo7r



          Skomentuj


            #6
            Też właśnie pomyślałam o ząbkach,bo mu brakuje z tyłu 2 te duże,i do buzki ciągle palce wkłada,ząbkowanie jak był miejszy przeszedł super bo ani niegorączkował ani niepłakał porostu wychodziły,jeden za drugim.No właśnie zauważyłam jak zbiłam gorączke to odrazu lepiej i spokojniej oddychał.Dziekuje ci bardzo
            Spełniona mamusiasynuś urodził sie 25.10.2006

            Skomentuj


              #7
              mój mały teraz poszedł na dzrzemke,musi odespać wczorajszą noc,ale uspokoiłam sie troche,bo tak słodko i spokojnie śpi i normalnie przez nosek oddycha
              Spełniona mamusiasynuś urodził sie 25.10.2006

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                a to się cieszę kryzys mija albo już minął

                cieszę się, że mogłam pomóc swoim doświadczeniem,
                Julek 15.o2.2oo7r



                Skomentuj


                  #9
                  dziekuje bardzo
                  Spełniona mamusiasynuś urodził sie 25.10.2006

                  Skomentuj


                    #10
                    dzis jednak mam wizyte u lekarza,bo wczoraj znów gorączka a to był czwarty dzień a wysypki niewidziałam żadnej,pozatym oddycha mi przez buzke,a kataru niema,samopoczucie ma takie jak zawsze ale niechce obiadku zjesc ale najważniejsze dużo pije.Boje sie bo pirwszy raz tak ma a podrugie on był tylko 2 razy mi chory na gardełko,a teraz nawet kaszlu niema
                    Spełniona mamusiasynuś urodził sie 25.10.2006

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      koniecznie daj znać co powie lekarz, bo rzeczywiście jakaś dziwna ta gorączka?
                      zębów nie widać, żeby jakieś szły?
                      Julek 15.o2.2oo7r



                      Skomentuj


                        #12
                        ciągle wkłada palce ,dzis próbowałam zajrzeć ale skonczyło by sie zle dla mojego palca.Ale ten nos mnie niepokoi,czemu jakoś tak momentami zatkany a jest suchy,już wczoraj i dziś rano mu nawilżyłam ale nic.
                        Spełniona mamusiasynuś urodził sie 25.10.2006

                        Skomentuj


                          #13
                          no iczęściej na nocnik kupke robi ale normalnie,ale to może być że w nocy czopek mu podaje?tak myśle
                          Spełniona mamusiasynuś urodził sie 25.10.2006

                          Skomentuj


                            #14
                            u nas ząbkowanie odbywało się ze wszystkimi jego możliwymi objawami:
                            gorączka, katar, brak apetytu i liczniejsze niż normalnie kupki,

                            więc być może jest na rzeczy właśnie ząbkowanie...
                            ale co z tym noskiem?

                            ps. a nic mu np. nie utknęło w nosku? jakaś kuleczka, drobny przedmiot coś maleńkiego? dzieci lubią majstrować w ten sposób...
                            no nie wiem, takie coś właśnie przyszło mi do głowy, ale lekarz niech Cię uspokoi....
                            Julek 15.o2.2oo7r



                            Skomentuj


                              #15
                              dzieki bardzo wizyte mam dopiero na 17,on takich rzeczy nie bierze do noska ani buzi,wież pomyślałam też bo w sobote wieczorem wybił sobie ząbka,ale niewspominałam bo to niema nic wspólnego
                              Spełniona mamusiasynuś urodził sie 25.10.2006

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X