Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Worki, pojemniki na pieluchy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Worki, pojemniki na pieluchy

    Dziewczyny gdzie wyrzucacie w domu zurzyte pieluszki? Macie jakies specjalne pojemniki czy poprostu wrzucacie razem z innymi smieciami do kosza? Ktoras uzywa moze tych workow "Paklinki" ? http://www.allegro.pl/item532618935_...hy_50_szt.html
    Ile takich pieluszek wchodzi w jeden taki worek? Mysle, ze to dosc istotny temat, bo ja na poczatku nie wyobrazam sobie wrzucac zurzyte pampersy razem z innymi smieciami, bo bym musiala lazic wyrzucac smieci po kilka razy dziennie.

    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)
  •    
       

    #2
    My od poczatku wrzucamy normalnie do kosza i wcale nie trzeba latac pare razy dziennie - raz wystarczy.Paklanki mamy - sa wielkosci sredniej reklamowki jednorazowej - zreszta tak tez wygladaja,miesci sie w nich do 3 pieluszek. Fajna rzecz ale czasem i one nie daja rady My uzywamy ich jak maly zrobi gdzies bombe u kogos. Wtedy kapujemy w paklanka i mniej skrepowani wyrzucamy do kosza
    Inne pojemniki ano sa ale szkoda kasy - i tak i tak ze smieciami musisz isc Sa tez takie co to niby zapach zatrzymuja ale zbedny wydatek - sknera jestem Po pzrelizceniu wolalabym na smietnik latac 3 razy dziennie.
    http://www.allegro.pl/item535955306_...ee_tippee.html
    Aha jakbys uzywala pieluszek Bella Happy to tam juz w opakowaniu sa worczki do pakowania smierdziuszkow .Moja kolezanka pakuje pieluszki do woreczkow sniadanianiowych - taniej niz paklanki .
    Last edited by Goplana; 25-01-2009, 19:56.

    Skomentuj


      #3
      My wrzucamy do kosza na śmieci w normalnych woreczkach tzw. śniadaniowych kupionych za złotówkę w markecie.
      natomiast u kogoś to paklanki które mam zawsze w plecaku przy wózku.
      wtedy albo wrzucamy w paklanku do kosza albo wyrzucam po drodze w najbliższym śmietniku (zależy u kogo jesteśmy)

      a swoją drogą to szkoda że każde pieluchy nie mają woreczków dołączonych do opakowania...

      widziałam te cuda śmietniki typu angelcare
      sam smietniczek 89 zł
      http://www.allegro.pl/item533945478_...iva_wklad.html
      ale dochodzi koszt wkładów...
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        #4
        ja wkaladam w zwykla torebke foliowa i od razu przed dom do glownego smietnika.
        shannon

        Skomentuj


          #5
          Ja wyrzucam z normalnymi smieciami(i tak codziennie je wynosimy),te specjalne kosze na zurzyte pieluchy owszem sa praktyczne(kolezanka kupila)ale nie niezbedne moim zdaniem.Troche drogo to wszystko wychodzi z wkladami ja wole wydawac kaske na inne gadzety dla mojej dzidzi

          Skomentuj


            #6
            ja mam zestaw z ikei pojemnikow wieszanych na lózeczko (za 20 zl http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70103207 ), i jeden uzywamy jako smietnik wkladam zwykla reklamowke i ja zaginam zeby nie capilo(jak byl malutki to to prawie nie smierdzialo), a jak maly zrobi kupe to mam jeszcze woreczki od happy i pakuje do takiego woreczka(jak sie skoncza kupie zwykle reklamowki)
            codziennie wynosimy bombe ekologiczna, nie chce kazdej pieluchy pakowac do osobnego woreczka bo szkoda mi srodowiska(a i tak pieluchy to juz niezly smiecw stanach ponoc robia z pieluch tworzywo drewnopodobne na ogrodzenia )

            Skomentuj


              #7
              ja wyrzucam do normalnego kosza na śmieci zawijam i już
              mam kosz na smieci dośc duży i wynoszę śmieci co 2 -3 dzień jest szczelnie zamykany i nic nie śmierdzi nawet małej kupki

              a te wszystkie pojemniki, worki -szkoda kasy


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                majajula tez mam wiekszy i sczelny kosz,smietnik przed blokiem ale nie zawsze jest jak wyjsc ze smieciami ale tak co drugi dzien ide i nic nie czuc

                Skomentuj


                  #9
                  pinki Ty to tak elegancko w woreczki...ja zawijam i do kosza,zależy od kupy...jak jest bobek to biorę w ręce i wrzucam do kibla,jeśli jest przesikana to wyrzucam,jeśli czysta zakładam znowu........hahahhha zartuje

                  u nas wszystko do kosza leci...

                  Skomentuj


                    #10
                    ja każdy jeden pampers wyrzucam do kosza, a jeśli jest kupka to zawijam jeszcze w jednorazówkę

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X