Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Spocone stópki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Spocone stópki

    Hej,
    Chciałam się Was spytać czy spocone stópki u Amelci to normalne
    Ciepło jej na pewno nie ubieram , jest otwarte okno(tzn lekko uchylone , aby był przewiew) ma założone tylko skarpetki bądź rajstopki i na to butki(czasem nie) a i tak ma spocone stópki.Czasem ją puszczam na samych bodach i gołe nóżki to i tak ma spocone.Myślicie , że jest jej aż tak ciepło?
    Butki ostatnio były w środku aż mokre nie wspomnę o nóżkach
    Dzięki za odpowiedzi
    Amelia 12.03.08
  •    
       

    #2
    mojemu synkowi też pociły się stopy i rączki jak był malutki (mniej więcej w wieku Twojej córci) byłam nawet u pediatry z tym bo myślałam, że to coś złego, ale uspokoiła mnie i powiedziała, że u dzieci to raczej normalne,
    nie pytam, bo to oczywiste, że dajesz córci witaminke D.
    czasem niedobór powoduje, że dzieci się pocą (głównie główka)
    nawet nie wiem kiedy mu to minęło.
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj


      #3
      Mojemu synkowi równiez od czasu do czasu pocą sie nózi,przewaznie wtedy jak nimi strasznie rusza. tzn on jest strasznie energiczny, a nózki to jego najwieksza ciekawosc. Tez bylam z tym u lekarza i to samo... powiedziala ze to normalne u niektorych szkrabów.
      Bartuś 26.06.08
      Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

      Skomentuj


        #4
        Mojemu synkowi tez pocily si stopki ale jakis czas temu samo minelo.Mysle ze to nic groznego i albo Amelka z tego "wyrosnie"albo taka juz jej uroda.

        Skomentuj


          #5
          Dzięki Dziewczyny.
          Widocznie tak ma
          A nie sądzicie że może się przeziębić Tak pytam bo mnie naszlo
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            #6
            Myśle, ze przeziębienie nie "wchodzi w grę". To tak jak u człowieka dorosłego...Niektorym pocą sie nogi i nie choruja, wiec raczej mozesz być spokojna
            Bartuś 26.06.08
            Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

            Skomentuj

                   
            Working...
            X