Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pierwsza wizyta u fryzjera

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pierwsza wizyta u fryzjera

    zawsze wygląda koszmarnie...dziecko płacze ja się denerwuję. Może zacznę to robić sama. Macie jakieś sposoby domowego obcinania malucha?
  •    
       

    #2


    w wannie i zrobic z tego zabawe
    D

    Skomentuj


      #3
      A jakby zajęło się oglądaniem jakieś bajki w trakcie cięcia???

      Skomentuj


        #4
        Najlepiej jakby spało, ale wtedy tylko grzywkę dałoby się przyciąć.

        Skomentuj


          #5
          Ciężka sprawa. Trzeba wybrać na pewno taki dzień, kiedy dziecko jest wesołe, wypoczęte. Wtedy nie powinno tak marudzić i może szybko da się ciąć te włoski. I tak jak radzi lipiec, włączyłabym jakąś bajkę do oglądania i już. Powinno zadziałać!

          Skomentuj


            #6
            Pierwsza wizyta u fryzjera

            Witajcie
            Drogie Mamy jak myślicie kiedy iść po raz pierwszy , bądź kiedy obstrzyc dziecku włosy
            Amelka ma w miarę średnie włosy lecz grzywka sięga po za nosek.Dzień w dzień nosi gumkę na włosach.Z wiekiem grzywka będzie coraz dłuższa niż reszta włosów.
            Myślicie że już mogę ją obciąć czy czekać?Ktoś mi kiedyś powiedział , że dopiero po roczku to prawda?

            Dziękuje
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              #7
              witaj.moja corcia jak miala 5 miesiecy to wloski siegaly juz do ramion a grzyweczka do brody wiec musialam obciac.wtedy jeszcze grzecznie siedziala a teraz niestety grzyweczke podcinam jej kilka dni po trochu.
              shannon

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Iza ja sama noszę się z zamiarem obcięcia Julkowi włosów bo włażą mu na uszy i wygląda jak nie powiem co.....
                Ja też słyszałam, że do roczku sie włosów nie obcina, że w lustrze nie
                pokazuje....ja jakoś mam dystans do tego typu poglądów.
                Dla mnie ważniejsze by było zdrowy wzrok dziecka, jego wygoda i ladny
                wygląd niż takie zabobony poza tym co się stanie jak włoski zostaną skrócone..... nic.

                Skomentuj


                  #9
                  Musi mieć piękne włosy takie długie
                  Wydaję mi się że ta grzywka to jeszcze pozostałości po pierwszych włosach gdyż najdłuższe.A może poczekać aż wypadna?
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    #10
                    mojej corce nie wypadly.ja bym na twoim miejscu skrocila tak aby do oczek nie siegaly.
                    shannon

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      A więc będziemy strzyc
                      Zawsze rano jak wstaje to pierwsza z czynności to założenie gumki
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj


                        #12
                        no wlasnieznam to.
                        shannon

                        Skomentuj


                          #13
                          ja swoja mala baletnice obcinalam w wanience jak byla pochlonieta zabawa w wodzie, wyszlo tak jak wyszlo, ale wloski sie bardziej zageszcza i nastepnym razem pewnie bedzie lepiej

                          zastanawialam sie nad wizyta u fryzjera, ale jak zobaczylam ze nawet spokojne dziecko kreci sie i nic sie na to nie poradzi, to odetchnelam z ulga, fryzjerka wcale nie musialaby podciac lepiej, a mogloby sie tylko dziecko wystrachac

                          taki uraz nabawil sie np synek moich znajomych, gdzies go nieuwaznie fryzjerka ( nie zrobila mu zadnej fizycznej krzywdy) dotknela zimnymi nozyczkami i tak sie wystarszyl ze potem nawet jak byl duzo wiekszy a nawet w przedszkolu, panicznie bal sie fryzjera, teraz dopiero mocno przekupiony zgadza sie ale z niechecia a ma juz 10 lat
                          Dianeczka mama czy tata?

                          GG ? 11887428

                          Skomentuj


                            #14
                            Dziewczyny z tym obcinaniem włosów do roku to jest taki zabobon,moja zaliczyła fryzjera na 11m-cy,było cięcie grzywki i wystających włosow.
                            Iza u Ciebie pierwsza czynność to gumka,a u mnie spinka.
                            Grzywkę miała po brodę,bo te z tyłu głowy włosy są krótsze,część się przetarla...Kiedy zaczęła już zrywać spinkę z głowy to stwierdziłam,że zrobimy "cięcie",teraz przynajmniej nie nosi spinki,a włosy jej nie zaslaniaja Mamusi

                            Skomentuj


                              #15
                              jak obciąć malcowi włoski

                              Witam:-)Mój synek ma rok i 9 miesięcy...ostatnio ścinałam mu włoski w wannie,podaczas kąpieli i nietety co obcielam mu kosmyk to to przerażliwie plakal...dalam sobie na spokoj i niestety teraz synek ma"schody" na głowce,a ma dosyc gęste włoski...Jak Wy drogie Panie ścinacie swoim pociechom wloski?A moze czs juz isc do fryzjera?Pozdrawiam

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X